eyc sion2

Mix družstvo OL juniori

foto:SLZ

eyc sion3

S. Schindlerová

foto:SLZ

Na práve prebiehajúcom Európskom pohári mládeže v švajčiarskom Sione sa po troch dňoch súťaženia turnaj prehupol do svojej druhej polovice a po eliminačných súbojoch jednotlivcov z nich vzišli finálové dvojice.

Darilo sa aj našim strelcom, keď v kategórii kladkový luk kadetky Sarah Schindlerová postúpila do sobotňajšieho finále proti Luise Basset (GBR) a Š. Šedivý a S. Zeman po tesných súbojoch nepostúpili do finále.

V sobotu po dnešných prehrách v semifinále nastúpia obaja proti sebe do súboja o bronz.

 

V kategórii olympijský luk sa najlepšie darilo E. Bendíkovej, dotiahla to až na 6.miesto vo svojje kategórii po tom ako prehrala v súboji o postup do štvrťfinále z Elliou Idensenovou (GER). Medzi kadetmi v olympijskom luku sa najlepšie umiestnil D. Zauška, celkovo na 9. mieste.

 

V piatok pokračujú súboje o medaile aj v družstvách, kde budú o bronz budú bojovať v kategórii olympijský luk junior Mix družstvo E.Bendíková s D. Medveczkym proti nemeckému páru Weissenweber/Kramer. Súboj začína o 14:00

 

V kategórii kladkový luk mix družstvo budú kadeti S. Schindlerová a Š. Šedivý bojovať takisto o bronz proti talianskej dvojici Gallo/Mariconi. Súboj začína o 9:00.

 

Všetky výsledky nájdete na https://info.ianseo.net/Search/InfoTeam.php?Id=31429

 

eyc sion4
Horný rad z ľava: V.Schindler, D. Medveczký,D. Zauška, Š. Šedivý,M. Machán,S. Zeman, O. Zachar,V. Borovský,N. Bába,M. Bendík

Dolný rad  ľava: K. Bohunická,E. Bendíková,N. Némethová,S. Schindlerová,L. Kočutová,K. Drusková

Odkazy

 

 

Podporili nas

Facebook