SLZ

Vekové kategórie členov Slovenského lukostreleckého zväzu

Rok:    Klub: 


 Vekové kategórie členov SLZ v roku 2024, vyhľadané dňa 18.07.2024
p.č.p.č.k.MenoRok narodeniaKlubRegistračné čísloČíslo licencieKategóriaKategória 3D
11JANKOVIČ Peter1959Archery klub Geronimo Trnava16981000056veteráni 60+veteráni 60+
22KRIŠTOFÍK Peter1952Archery klub Geronimo Trnava1349veteráni 70+veteráni 70+
33RAKOVSKÁ Lívia1992Archery klub Geronimo Trnava2787dospelídospelí
44RAKOVSKÁ Monika1970Archery klub Geronimo Trnava1574veteráni 50+veteráni 50+
55SÁRKOVÁ Gabriela1971Archery klub Geronimo Trnava1630veteráni 50+veteráni 50+
61GILÁNI Miroslav1982Arquitis Blatnica1568dospelídospelí
72GILÁNIOVÁ Michaela1986Arquitis Blatnica2874dospelídospelí
83KYSEL Tomáš2006Arquitis Blatnica2698junioridospelí
94PAŠKULIAK Matej2009Arquitis Blatnica2222kadetikadeti
105PAŠKULIAK Róbert1969Arquitis Blatnica1567veteráni 50+veteráni 50+
111BELADIČ Milan2009Blue Arrows Viničné2557kadetikadeti
122BOHÚN Lukáš2010Blue Arrows Viničné2385deti do 14 rokovkadeti
133BUŽEK Vladimír1978Blue Arrows Viničné1317dospelídospelí
144DUBAŠÁK Marek1994Blue Arrows Viničné1035dospelídospelí
155DUBAŠÁK Martin1997Blue Arrows Viničné1036dospelídospelí
166DURNÝ Matúš ml.1986Blue Arrows Viničné91dospelídospelí
177DURNÝ Matúš st.1962Blue Arrows Viničné70veteráni 60+veteráni 60+
188GAŽÍK Stanislav1959Blue Arrows Viničné1483veteráni 60+veteráni 60+
199GAŽOVÁ Izabela2013Blue Arrows Viničné2542deti do 12 rokovdeti
2010HARČARIK Ján1957Blue Arrows Viničné1014veteráni 60+veteráni 60+
2111HARČARIKOVÁ Jana1964Blue Arrows Viničné1015veteráni 60+veteráni 60+
2212HARČARIKOVÁ Lenka1991Blue Arrows Viničné473dospelídospelí
2313INGELIOVÁ Emma2004Blue Arrows Viničné2101junioridospelí
2414JIRKU Ema2004Blue Arrows Viničné1815junioridospelí
2515JIRKŮ Radomír1972Blue Arrows Viničné1816veteráni 50+veteráni 50+
2616KAFUNOVÁ Vanda2011Blue Arrows Viničné2900deti do 13 rokov(iba OL)kadeti
2717KOKOLUS Richard2016Blue Arrows Viničné2850deti do 10 rokovdeti
2818LACOVÁ Liliana2005Blue Arrows Viničné2773junioridospelí
2919LONGA Ján1956Blue Arrows Viničné529veteráni 60+veteráni 60+
3020LONGOVÁ Jana1961Blue Arrows Viničné530veteráni 60+veteráni 60+
3121MACKOVČIN Viliam2003Blue Arrows Viničné2390dospelídospelí
3222MIŠKOVSKÁ Alexandra1994Blue Arrows Viničné46512345654dospelídospelí
3323MIŠKOVSKÝ Matej1992Blue Arrows Viničné2107dospelídospelí
3424ORIHELOVÁ Lívia2006Blue Arrows Viničné2106junioridospelí
3525PALITEFKOVÁ Andrea2007Blue Arrows Viničné2104kadetikadeti
3626PROSNAN Dávid2012Blue Arrows Viničné2910deti do 12 rokovdeti
3727SLANÝ Dušan1967Blue Arrows Viničné2264veteráni 50+veteráni 50+
3828SLAUKA Branislav1981Blue Arrows Viničné2851dospelídospelí
3929STOJKA Peter1967Blue Arrows Viničné2186veteráni 50+veteráni 50+
4030VARGOVÁ Sofia2001Blue Arrows Viničné2362dospelídospelí
4131ŽIAK Ján1973Blue Arrows Viničné1681veteráni 50+veteráni 50+
421BRASO Pavel1958Golden Archery Team13971000050veteráni 60+veteráni 60+
432CHNÚRIK Alojz1980Golden Archery Team1973dospelídospelí
443CHNÚRIKOVÁ Lucia1982Golden Archery Team2795dospelídospelí
454KRUŽEL Miroslav1982Golden Archery Team2280dospelídospelí
465KRUŽEL Teodor2011Golden Archery Team2274deti do 13 rokov(iba OL)kadeti
476MARČIŠOVÁ Janka2009Golden Archery Team2193kadetikadeti
481GAVAČ Juraj1964Horné Húščie 3D1767veteráni 60+veteráni 60+
492KONIG Radek1967Horné Húščie 3D13641000071veteráni 50+veteráni 50+
503KÚDELA Ján1950Horné Húščie 3D1236veteráni 70+veteráni 70+
514MÁLEK Jakub2003Horné Húščie 3D1678dospelídospelí
525MÁLEK Peter1974Horné Húščie 3D1527veteráni 50+veteráni 50+
536MÁLKOVÁ Erika1977Horné Húščie 3D1677dospelídospelí
547MÁLKOVÁ Lea2006Horné Húščie 3D2191junioridospelí
558SKRÚCANÝ Ján1964Horné Húščie 3D1769veteráni 60+veteráni 60+
569SVITEK Juraj1976Horné Húščie 3D2810dospelídospelí
5710VEJČÍK Stanislav1987Horné Húščie 3D2811dospelídospelí
581BAĎURA Marek1984I. SŠLK Petržalka2774dospelídospelí
592BALIGOVÁ Lea2014I. SŠLK Petržalka2533deti do 10 rokovdeti
603BUTLER Amélia Nella2008I. SŠLK Petržalka2791kadetikadeti
614ČABÁK Viliam2014I. SŠLK Petržalka2538deti do 10 rokovdeti
625ĎURIGOVÁ Linda1988I. SŠLK Petržalka2667dospelídospelí
636FERKOVOVÁ Lenka1980I. SŠLK Petržalka2615dospelídospelí
647FERKOVOVÁ Lucia2010I. SŠLK Petržalka2168deti do 14 rokovkadeti
658FIALA Christopher2010I. SŠLK Petržalka2792deti do 14 rokovkadeti
669HARVÁNKOVÁ Ivana1986I. SŠLK Petržalka2793dospelídospelí
6710HOCMANOVÁ Claudia2013I. SŠLK Petržalka2456deti do 12 rokovdeti
6811HOMOLA Patrik2002I. SŠLK Petržalka1787dospelídospelí
6912JANÍČEK Viktor1984I. SŠLK Petržalka2775dospelídospelí
7013KARASZ Róbert2006I. SŠLK Petržalka2167junioridospelí
7114KARASZ Roman1967I. SŠLK Petržalka2614veteráni 50+veteráni 50+
7215KONČEK Miroslav1950I. SŠLK Petržalka1253veteráni 70+veteráni 70+
7316KRUŽEL Branislav1978I. SŠLK Petržalka2315dospelídospelí
7417KRUŽELOVÁ Anica2009I. SŠLK Petržalka1984kadetikadeti
7518KUBICA Daniel1975I. SŠLK Petržalka2768dospelídospelí
7619KUBICOVÁ Lenka2008I. SŠLK Petržalka2532kadetikadeti
7720PARAJ Ladislav1976I. SŠLK Petržalka980dospelídospelí
7821PAVLUVČÍKOVÁ Klára2008I. SŠLK Petržalka2594kadetikadeti
7922PAVLUVČÍKOVÁ Lucia2004I. SŠLK Petržalka2571junioridospelí
8023POLÁCH Antonín1949I. SŠLK Petržalka43veteráni 70+veteráni 70+
8124RADIČ Július1954I. SŠLK Petržalka1683veteráni 70+veteráni 70+
8225SULOVSKÁ Minka2011I. SŠLK Petržalka2455deti do 13 rokov(iba OL)kadeti
8326TEMEŠI Peter1981I. SŠLK Petržalka1962dospelídospelí
8427TUČNÍKOVÁ Lucia2009I. SŠLK Petržalka2750kadetikadeti
8528VOJTKO Juraj1982I. SŠLK Petržalka2534dospelídospelí
861BINDER Dušan1963KŠL Robin Zvolen839veteráni 60+veteráni 60+
872BINDEROVÁ Tatiana1966KŠL Robin Zvolen840veteráni 50+veteráni 50+
883ČULÁK Juraj1961KŠL Robin Zvolen2082veteráni 60+veteráni 60+
894MEKÝŠ Peter1962KŠL Robin Zvolen1949veteráni 60+veteráni 60+
901BENDÍK Miroslav1974Liptovský školský lukostrelecký klub1435veteráni 50+veteráni 50+
912BENDÍKOVÁ Elena2004Liptovský školský lukostrelecký klub1368junioridospelí
923CÍGLER Peter1972Liptovský školský lukostrelecký klub2373veteráni 50+veteráni 50+
934HALÍK Dalibor1971Liptovský školský lukostrelecký klub1930veteráni 50+veteráni 50+
945HLADKÁ Marta1968Liptovský školský lukostrelecký klub715veteráni 50+veteráni 50+
956HLADKÝ Jaroslav1956Liptovský školský lukostrelecký klub369veteráni 60+veteráni 60+
967HLADKÝ Marek1990Liptovský školský lukostrelecký klub370dospelídospelí
978KRÁL Radoslav1974Liptovský školský lukostrelecký klub2683veteráni 50+veteráni 50+
989MAJERÍK Andrej2003Liptovský školský lukostrelecký klub1830dospelídospelí
9910MARŠÍK Ondřej1985Liptovský školský lukostrelecký klub2685dospelídospelí
10011PAVELLOVÁ Anna1970Liptovský školský lukostrelecký klub1258veteráni 50+veteráni 50+
10112ŠULEK Pavol2009Liptovský školský lukostrelecký klub2201kadetikadeti
1021BALCO Michal2007LUK KLUB POHODA1779kadetikadeti
1032BALCO Peter1966LUK KLUB POHODA1989veteráni 50+veteráni 50+
1043BARKOL Martin1979LUK KLUB POHODA2397dospelídospelí
1054BARKOLOVÁ Lucia1982LUK KLUB POHODA2431dospelídospelí
1065BEGAN Lukáš2011LUK KLUB POHODA2747deti do 13 rokov(iba OL)kadeti
1076BOTTOVÁ Alica2012LUK KLUB POHODA2889deti do 12 rokovdeti
1087DRENČÁK Tomáš1985LUK KLUB POHODA2779dospelídospelí
1098FERIANCOVÁ Martina2009LUK KLUB POHODA2748kadetikadeti
1109FERIANCOVÁ Petronela2014LUK KLUB POHODA2848deti do 10 rokovdeti
11110FRIEBERT Filip2010LUK KLUB POHODA2560deti do 14 rokovkadeti
11211GÁNÓCZY Nina2008LUK KLUB POHODA2412kadetikadeti
11312GÁNÓCZY Zuzana1977LUK KLUB POHODA2382dospelídospelí
11413GAŠPARÍK Marek1978LUK KLUB POHODA1661dospelídospelí
11514GAŠPARÍKOVÁ Kristína2007LUK KLUB POHODA2416kadetikadeti
11615HODULOVÁ Monika2007LUK KLUB POHODA2794kadetikadeti
11716HORANOVÁ Eleonóra1973LUK KLUB POHODA2415veteráni 50+veteráni 50+
11817HORNÁČEK Peter1970LUK KLUB POHODA2409veteráni 50+veteráni 50+
11918HORNÁČKOVÁ Andrea1972LUK KLUB POHODA2414veteráni 50+veteráni 50+
12019HUDEČEK Dušan1977LUK KLUB POHODA2639dospelídospelí
12120HUDEČKOVÁ Karolína2014LUK KLUB POHODA2640deti do 10 rokovdeti
12221JANKOVIČ Lukáš1987LUK KLUB POHODA2561dospelídospelí
12322KATONA Tibor1963LUK KLUB POHODA2434veteráni 60+veteráni 60+
12423KIRÁLY Zsolt1983LUK KLUB POHODA2879dospelídospelí
12524KRUŽLIAKOVÁ Silvia1981LUK KLUB POHODA2641dospelídospelí
12625LANDLOVÁ Lenka2006LUK KLUB POHODA2649junioridospelí
12726LEHOTA Lukáš2009LUK KLUB POHODA2458kadetikadeti
12827LIPÁROVÁ Dana Mária2001LUK KLUB POHODA2813dospelídospelí
12928LIPOVSKÁ Monika1950LUK KLUB POHODA2417veteráni 70+veteráni 70+
13029MATVEJ Richard1993LUK KLUB POHODA2814dospelídospelí
13130MAYEROVÁ Soňa1995LUK KLUB POHODA2849dospelídospelí
13231MIČEK Peter1978LUK KLUB POHODA1065dospelídospelí
13332NÉMET Vojtech1970LUK KLUB POHODA1809veteráni 50+veteráni 50+
13433NÉMETH Maxim2009LUK KLUB POHODA2909kadetikadeti
13534PAVLENKOVÁ Liliana2011LUK KLUB POHODA2642deti do 13 rokov(iba OL)kadeti
13635SEDLÁKOVÁ Anna1961LUK KLUB POHODA1069veteráni 60+veteráni 60+
13736ŠTARK Denis1977LUK KLUB POHODA2572dospelídospelí
1381BÁTORA Ľubomír1959Lukostreľba pre radosť2767veteráni 60+veteráni 60+
1392CSÓRI Viktor1976Lukostreľba pre radosť2764dospelídospelí
1403HRONKOVIČOVÁ Mária1975Lukostreľba pre radosť2626dospelídospelí
1414JANČEK Miroslav1968Lukostreľba pre radosť2766veteráni 50+veteráni 50+
1425ŽITŇANSKÁ Katarína1980Lukostreľba pre radosť2553dospelídospelí
1436ŽITŇANSKÝ Jozef1973Lukostreľba pre radosť2551veteráni 50+veteráni 50+
1441BALOGH Miroslav1998Lukostrelec BB2871dospelídospelí
1452BAŽÍK Juraj2012Lukostrelec BB2822deti do 12 rokovdeti
1463BOHUŠOVÁ Klára2007Lukostrelec BB2700kadetikadeti
1474BOŽÍK Norbert José2012Lukostrelec BB2816deti do 12 rokovdeti
1485BUKOVÁ Daniela2004Lukostrelec BB1459junioridospelí
1496BUKOVÁ Jana1976Lukostrelec BB1486dospelídospelí
1507BUKOVÝ Filip2000Lukostrelec BB1297dospelídospelí
1518CMARKO Tomáš2011Lukostrelec BB2576deti do 13 rokov(iba OL)kadeti
1529ČERMÁK Richard2006Lukostrelec BB2701junioridospelí
15310DUBECKÝ Vladimír1958Lukostrelec BB2712veteráni 60+veteráni 60+
15411GAZDÍK Slavomír1971Lukostrelec BB1492veteráni 50+veteráni 50+
15512GLOWIAK Patrik2012Lukostrelec BB2681deti do 12 rokovdeti
15613GREGOROVÁ Kristína2002Lukostrelec BB2887dospelídospelí
15714HOLOSOVÁ Zuzana2013Lukostrelec BB2713deti do 12 rokovdeti
15815JURIKOVÁ Sára1994Lukostrelec BB2872dospelídospelí
15916KARAIANOV Vladyslav2009Lukostrelec BB2711kadetikadeti
16017KAŠPAR Sebastián2006Lukostrelec BB2492junioridospelí
16118KLENOVČAN Pavel1950Lukostrelec BB2245veteráni 70+veteráni 70+
16219KLIMENT Igor1974Lukostrelec BB1652veteráni 50+veteráni 50+
16320KLYMENKO Vladyslava2008Lukostrelec BB2682kadetikadeti
16421KOKAVCOVÁ Klára2012Lukostrelec BB2820deti do 12 rokovdeti
16522KRNÁČOVÁ Kristína2010Lukostrelec BB2873deti do 14 rokovkadeti
16623KULFAS Tomáš2002Lukostrelec BB2709dospelídospelí
16724KÚTIKOVÁ Miroslava2012Lukostrelec BB2823deti do 12 rokovdeti
16825LÍŠKA Ľudovít2013Lukostrelec BB2677deti do 12 rokovdeti
16926MAHÚT Maroš2014Lukostrelec BB2818deti do 10 rokovdeti
17027MECHÁČEK Lukáš2014Lukostrelec BB2817deti do 10 rokovdeti
17128MIHALIKOVÁ Vivien2008Lukostrelec BB2708kadetikadeti
17229MOLCHANOVÁ Kseniia2011Lukostrelec BB2824deti do 13 rokov(iba OL)kadeti
17330MORAVČÍK Marián1985Lukostrelec BB1115dospelídospelí
17431MURČEKOVÁ Ema2006Lukostrelec BB1818junioridospelí
17532MYŠIAK Štefan1954Lukostrelec BB995veteráni 70+veteráni 70+
17633NOSKO Samuel2005Lukostrelec BB2577junioridospelí
17734ORAVCOVÁ Júlia2006Lukostrelec BB2870junioridospelí
17835RIEČANOVÁ Lucia2010Lukostrelec BB2710deti do 14 rokovkadeti
17936SLIAČAN Matej2004Lukostrelec BB1715junioridospelí
18037SPIŠÁK Radoslav1960Lukostrelec BB2461veteráni 60+veteráni 60+
18138STACH Juraj2007Lukostrelec BB2578kadetikadeti
18239STRIGÁČOVÁ Tatiana2009Lukostrelec BB2676kadetikadeti
18340STYK Ľubomír1979Lukostrelec BB1116dospelídospelí
18441STYKOVÁ Andrea1974Lukostrelec BB2875veteráni 50+veteráni 50+
18542SUROVEC Juraj2011Lukostrelec BB2680deti do 13 rokov(iba OL)kadeti
18643SUROVEC Martin2009Lukostrelec BB2679kadetikadeti
18744ŠKODA Timon2011Lukostrelec BB2718deti do 13 rokov(iba OL)kadeti
18845ŠKOLNÍK Juraj2012Lukostrelec BB2678deti do 12 rokovdeti
18946ŠKOLNÍKOVÁ Hana2009Lukostrelec BB2208kadetikadeti
19047ŠKRVÁŇOVÁ Laura2013Lukostrelec BB2815deti do 12 rokovdeti
19148ŠRENKELOVÁ Gabriela2001Lukostrelec BB2719dospelídospelí
19249ŠUHAJDA Matej2006Lukostrelec BB2716junioridospelí
19350ZACHAR Oliver2006Lukostrelec BB2212junioridospelí
19451ZAVADIL Vratislav1959Lukostrelec BB1649veteráni 60+veteráni 60+
19552ŽÁKOVÁ Gréta2011Lukostrelec BB2819deti do 13 rokov(iba OL)kadeti
1961CAHEL Roman1973Lukostrelecký a paintballový klub Elán2178veteráni 50+veteráni 50+
1972FIALA Ľuboš1993Lukostrelecký a paintballový klub Elán2545dospelídospelí
1983HUSZAR Denis2014Lukostrelecký a paintballový klub Elán2830deti do 10 rokovdeti
1994KODRIŠ Ivo2018Lukostrelecký a paintballový klub Elán2861deti do 10 rokovdeti
2005LABUDOVÁ Martina1979Lukostrelecký a paintballový klub Elán850dospelídospelí
2016ĽACH Jakub1986Lukostrelecký a paintballový klub Elán1997dospelídospelí
2027MACEJ Samuel2010Lukostrelecký a paintballový klub Elán2862deti do 14 rokovkadeti
2038MARTINEZ Daniel2017Lukostrelecký a paintballový klub Elán2863deti do 10 rokovdeti
2049MATÚŠ Tribus2013Lukostrelecký a paintballový klub Elán2864deti do 12 rokovdeti
20510OŽVALD Martin2018Lukostrelecký a paintballový klub Elán2860deti do 10 rokovdeti
20611ŠIPOŠ Stanislav2013Lukostrelecký a paintballový klub Elán2593deti do 12 rokovdeti
20712ŠTILHAMMER Jakub2011Lukostrelecký a paintballový klub Elán2831deti do 13 rokov(iba OL)kadeti
20813ŠVEC Ján2018Lukostrelecký a paintballový klub Elán2859deti do 10 rokovdeti
20914VELČÍK Michal1979Lukostrelecký a paintballový klub Elán35dospelídospelí
2101BALÁŽ Martin1991Lukostrelecký klub Bratislava919dospelídospelí
2112BARÁNKOVÁ Denisa2001Lukostrelecký klub Bratislava837dospelídospelí
2123BEINROHR Ernest1977Lukostrelecký klub Bratislava2252dospelídospelí
2134CAGARDA Richard2010Lukostrelecký klub Bratislava2504deti do 14 rokovkadeti
2145DEÁK Hugo2014Lukostrelecký klub Bratislava2858deti do 10 rokovdeti
2156FRANCŮ Ondrej2000Lukostrelecký klub Bratislava1312dospelídospelí
2167FRAŠTIA Tomáš2010Lukostrelecký klub Bratislava2505deti do 14 rokovkadeti
2178HOBLÍK Jakub1992Lukostrelecký klub Bratislava2355dospelídospelí
2189HORŇÁK Martin1977Lukostrelecký klub Bratislava158dospelídospelí
21910HURBAN Martin1991Lukostrelecký klub Bratislava571dospelídospelí
22011HURBAN Vladimír1996Lukostrelecký klub Bratislava568dospelídospelí
22112HURBAN Vladimír st.1969Lukostrelecký klub Bratislava573veteráni 50+veteráni 50+
22213HURBANOVÁ Alena1964Lukostrelecký klub Bratislava645veteráni 60+veteráni 60+
22314HUTTINGER Surya2004Lukostrelecký klub Bratislava2514junioridospelí
22415KALEČÍK Dominik2005Lukostrelecký klub Bratislava1413junioridospelí
22516KLASOVÁ Nina2008Lukostrelecký klub Bratislava2827kadetikadeti
22617KRASUĽOVÁ Sofia2004Lukostrelecký klub Bratislava2130junioridospelí
22718KUBÁN Rastislav1968Lukostrelecký klub Bratislava2617veteráni 50+veteráni 50+
22819KUBIŇÁK Matúš2009Lukostrelecký klub Bratislava2564kadetikadeti
22920KUNDRACIK František1959Lukostrelecký klub Bratislava921veteráni 60+veteráni 60+
23021KUNDRACIKOVÁ Iveta1962Lukostrelecký klub Bratislava986veteráni 60+veteráni 60+
23122KÚTNIK Pavol1974Lukostrelecký klub Bratislava2426veteráni 50+veteráni 50+
23223LENKOVÁ Lucia2011Lukostrelecký klub Bratislava2470deti do 13 rokov(iba OL)kadeti
23324MACHÁN Maroš2003Lukostrelecký klub Bratislava13151000052dospelídospelí
23425MEDVECZKY Daniel2005Lukostrelecký klub Bratislava2171junioridospelí
23526MIKLETIČ Jozef1973Lukostrelecký klub Bratislava2522veteráni 50+veteráni 50+
23627MYRONENKO Oleksandr2005Lukostrelecký klub Bratislava2650junioridospelí
23728NEMEČKAYOVÁ Stela2007Lukostrelecký klub Bratislava1921kadetikadeti
23829NÉMETHOVÁ Nina2005Lukostrelecký klub Bratislava1780junioridospelí
23930PAVLÍK Marcel1975Lukostrelecký klub Bratislava677dospelídospelí
24031PIKULÍK Daniel1971Lukostrelecký klub Bratislava2807veteráni 50+veteráni 50+
24132PIKULÍK Lukáš2010Lukostrelecký klub Bratislava2427deti do 14 rokovkadeti
24233PLACHÁ Elena2008Lukostrelecký klub Bratislava2508kadetikadeti
24334PLACHÝ Peter1978Lukostrelecký klub Bratislava2507dospelídospelí
24435POKRAJ Ilija1975Lukostrelecký klub Bratislava2610dospelídospelí
24536POKRAJ Manuel2007Lukostrelecký klub Bratislava2611kadetikadeti
24637POKRAJ Zuzana1973Lukostrelecký klub Bratislava2612veteráni 50+veteráni 50+
24738POTOCKÁ Veronika2010Lukostrelecký klub Bratislava2528deti do 14 rokovkadeti
24839SESTRIENKA Juraj1982Lukostrelecký klub Bratislava1213dospelídospelí
24940SESTRIENKA Juraj2013Lukostrelecký klub Bratislava2166deti do 12 rokovdeti
25041ŠÍPOŠ Pavel1951Lukostrelecký klub Bratislava1083veteráni 70+veteráni 70+
25142ŠPALEK Richard2012Lukostrelecký klub Bratislava2857deti do 12 rokovdeti
25243TITTEL Peter2004Lukostrelecký klub Bratislava2509junioridospelí
25344VALACHOVÁ Lucia2011Lukostrelecký klub Bratislava2625deti do 13 rokov(iba OL)kadeti
25445VIDA Peter1975Lukostrelecký klub Bratislava202dospelídospelí
2551ANTAL Marián1957Lukostrelecký klub Dobšiná1242veteráni 60+veteráni 60+
2562BEJTIC Róbert2005Lukostrelecký klub Dobšiná1676junioridospelí
2573BEJTICOVÁ Jana1977Lukostrelecký klub Dobšiná2466dospelídospelí
2584VILIM Peter1977Lukostrelecký klub Dobšiná15031000115dospelídospelí
2591HERCEG Erik2003Lukostrelecký klub Dunajská Lužná1060dospelídospelí
2602HERCEG Miroslav1975Lukostrelecký klub Dunajská Lužná697dospelídospelí
2613KRIVOŠÍK Michal1978Lukostrelecký klub Dunajská Lužná2619dospelídospelí
2621GAŽÁKOVÁ Soňa1977Lukostrelecký klub Fityfal2722dospelídospelí
2632MARDIAK Matej1982Lukostrelecký klub Fityfal2473dospelídospelí
2643ŠALING Michal1973Lukostrelecký klub Fityfal2721veteráni 50+veteráni 50+
2654TRUHLÁŘ Michal1983Lukostrelecký klub Fityfal2771dospelídospelí
2665TRUHLÁŘOVÁ Laura1996Lukostrelecký klub Fityfal2772dospelídospelí
2671BARANYAI Zsolt1973Lukostrelecký klub Hubert Arrows1911veteráni 50+veteráni 50+
2682BODÓ Bianka1999Lukostrelecký klub Hubert Arrows2821dospelídospelí
2693BOŠANSKÝ Jozef1976Lukostrelecký klub Hubert Arrows1513dospelídospelí
2704DARÁZS Ladislav1978Lukostrelecký klub Hubert Arrows1510dospelídospelí
2715DEÁK Karol1957Lukostrelecký klub Hubert Arrows1700veteráni 60+veteráni 60+
2726HORVÁTH Dušan1973Lukostrelecký klub Hubert Arrows1508veteráni 50+veteráni 50+
2737KOMPAS Marek1963Lukostrelecký klub Hubert Arrows2358veteráni 60+veteráni 60+
2748MIKLÁŠ Tomáš1981Lukostrelecký klub Hubert Arrows2740dospelídospelí
2759PONIŠT Michal1989Lukostrelecký klub Hubert Arrows2812dospelídospelí
27610SZÁZ František1971Lukostrelecký klub Hubert Arrows2797veteráni 50+veteráni 50+
27711VEREŠ Richard1970Lukostrelecký klub Hubert Arrows2741veteráni 50+veteráni 50+
27812VEREŠ Sebastián1972Lukostrelecký klub Hubert Arrows2479veteráni 50+veteráni 50+
2791BÁBA Norbert2006Lukostrelecký klub Jasov2432junioridospelí
2802BOROVSKÝ Peter1975Lukostrelecký klub Jasov1914dospelídospelí
2813BOROVSKÝ Viktor2007Lukostrelecký klub Jasov1915kadetikadeti
2824FUČÍK Cyril1947Lukostrelecký klub Jasov77veteráni 70+veteráni 70+
2835HIRKOVÁ Petra2006Lukostrelecký klub Jasov2206junioridospelí
2846NAGY Pavol1985Lukostrelecký klub Jasov210dospelídospelí
2857NAGY Peter1985Lukostrelecký klub Jasov211dospelídospelí
2868ŠMELKO Matej1999Lukostrelecký klub Jasov1560dospelídospelí
2879TAKÁČ Tomáš1988Lukostrelecký klub Jasov2367dospelídospelí
28810VAŠŠOVÁ Noémi2010Lukostrelecký klub Jasov2581deti do 14 rokovkadeti
2891BARTOŠOVÁ Mária1961Lukostrelecký klub Piešťany803veteráni 60+veteráni 60+
2902PODMANICKÝ Martin1982Lukostrelecký klub Piešťany805dospelídospelí
2913VARŠAVÍK Radim1977Lukostrelecký klub Piešťany804dospelídospelí
2921BAČA Peter1980Lukostrelecký klub Prešov1879dospelídospelí
2932CSIZMADIA Imrich1966Lukostrelecký klub Prešov1903veteráni 50+veteráni 50+
2943FRYK Vladimír1979Lukostrelecký klub Prešov1878dospelídospelí
2954FRYKOVÁ Alexandra2008Lukostrelecký klub Prešov1877kadetikadeti
2965PRESTL Erik1979Lukostrelecký klub Prešov2647dospelídospelí
2976PRESTL Richard2007Lukostrelecký klub Prešov2661kadetikadeti
2987STACH Sebastián2012Lukostrelecký klub Prešov2886deti do 12 rokovdeti
2998ŠEBEŠ Norbert2005Lukostrelecký klub Prešov2219junioridospelí
3009TARBAJ Daniel1991Lukostrelecký klub Prešov1874dospelídospelí
3011BEŇOVÁ Hanka1983Lukostrelecký klub Rovinka2890dospelídospelí
3022BLAHUTOVÁ Barbora2015Lukostrelecký klub Rovinka2891deti do 10 rokovdeti
3033FIŠEROVÁ Terézia2017Lukostrelecký klub Rovinka2892deti do 10 rokovdeti
3044JURČÍKOVÁ Marta2017Lukostrelecký klub Rovinka2899deti do 10 rokovdeti
3055KOVÁČ Tomáš1985Lukostrelecký klub Rovinka2893dospelídospelí
3066LAPÁK Alex2012Lukostrelecký klub Rovinka2894deti do 12 rokovdeti
3077PETRÝDES Ján1995Lukostrelecký klub Rovinka2895dospelídospelí
3088PYTEL David2014Lukostrelecký klub Rovinka2898deti do 10 rokovdeti
3099PYTEL Dominik2011Lukostrelecký klub Rovinka2896deti do 13 rokov(iba OL)kadeti
31010PYTLOVÁ Sára2011Lukostrelecký klub Rovinka2897deti do 13 rokov(iba OL)kadeti
3111GABČO Jakub1993Lukostrelecký klub Senica2878dospelídospelí
3122GÁL Peter1962Lukostrelecký klub Senica1969veteráni 60+veteráni 60+
3133GÁLOVÁ Barbora1972Lukostrelecký klub Senica1750veteráni 50+veteráni 50+
3144KASSAYOVÁ Michaela2008Lukostrelecký klub Senica2803kadetikadeti
3155KUBÍČEK Libor1968Lukostrelecký klub Senica1082veteráni 50+veteráni 50+
3166KUBÍČEK Libor ml.2001Lukostrelecký klub Senica1081dospelídospelí
3177KUKLIŠ Ondrej1986Lukostrelecký klub Senica2258dospelídospelí
3188SAMEK Pavol1987Lukostrelecký klub Senica2804dospelídospelí
3199ŠEDIVÝ Šimon2006Lukostrelecký klub Senica1959junioridospelí
32010ŠEDIVÝ Vladimír1975Lukostrelecký klub Senica1958dospelídospelí
3211CÁDER Marián1965Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1362veteráni 50+veteráni 50+
3222DRGOŇOVÁ Hanka2008Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou2339kadetikadeti
3233HANZLÍK Matúš1990Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou468dospelídospelí
3244HANZLÍK Rudolf1962Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou796veteráni 60+veteráni 60+
3255CHALKOVA Barbora2011Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou2515deti do 13 rokov(iba OL)kadeti
3266KOLLÁRIK Ivan1966Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1379veteráni 50+veteráni 50+
3277PUTERA Andrej1988Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1177dospelídospelí
3288TOLLAROVIČ Ľubomír1974Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou2769veteráni 50+veteráni 50+
3299TOLLAROVIČOVÁ Adelka2010Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou2136deti do 14 rokovkadeti
3301ANTONI Marcel2015Lukostrelecký klub Svit2882deti do 10 rokovdeti
3312HAVLÍČEK Karel1968Lukostrelecký klub Svit1371veteráni 50+veteráni 50+
3323SHYPKO Kyrylo2014Lukostrelecký klub Svit2883deti do 10 rokovdeti
3334SOJÁKOVÁ Sabínka2015Lukostrelecký klub Svit2881deti do 10 rokovdeti
3345SYNYAGIN Jegor2011Lukostrelecký klub Svit2912deti do 13 rokov(iba OL)kadeti
3356TARASIUK Olga2008Lukostrelecký klub Svit2884kadetikadeti
3367ZEMČÁKOVÁ Lenka2006Lukostrelecký klub Svit2743junioridospelí
3371BÁTOROVÁ Veronika1988Lukostrelecký klub Topoľ2805dospelídospelí
3382BEŇO Miroslav1981Lukostrelecký klub Topoľ2670dospelídospelí
3393DÍTĚTOVÁ Nella2008Lukostrelecký klub Topoľ2671kadetikadeti
3404DOMINOVÁ Rebeka2007Lukostrelecký klub Topoľ2782kadetikadeti
3415HALO Juraj1979Lukostrelecký klub Topoľ2776dospelídospelí
3426KAPUSTA Juraj1973Lukostrelecký klub Topoľ2668veteráni 50+veteráni 50+
3437KARAS Martin1979Lukostrelecký klub Topoľ2480dospelídospelí
3448KARAS Tomáš2008Lukostrelecký klub Topoľ2669kadetikadeti
3459KARASOVÁ Monika1987Lukostrelecký klub Topoľ2646dospelídospelí
34610KRAJČÍK Eduard1959Lukostrelecký klub Topoľ2777veteráni 60+veteráni 60+
34711LAŠÁK Ján1976Lukostrelecký klub Topoľ2442dospelídospelí
34812NOVOTNÁ Laura2013Lukostrelecký klub Topoľ2783deti do 12 rokovdeti
34913NOVOTNÝ Eduard1988Lukostrelecký klub Topoľ2784dospelídospelí
35014PATÁK Marek1975Lukostrelecký klub Topoľ2674dospelídospelí
35115PETER Branislav1974Lukostrelecký klub Topoľ2778veteráni 50+veteráni 50+
35216PLEKANEC Patrik1974Lukostrelecký klub Topoľ2672veteráni 50+veteráni 50+
35317ŠÁLEK Vladimír1967Lukostrelecký klub Topoľ2120veteráni 50+veteráni 50+
35418ŠÁLEKOVÁ Ivana1971Lukostrelecký klub Topoľ2121veteráni 50+veteráni 50+
35519ŠPINDOR Damián2008Lukostrelecký klub Topoľ2888kadetikadeti
3561DUREC Pavol1974Lukostrelecký klub Turiec1570veteráni 50+veteráni 50+
3572FŰLŐP Martin1978Lukostrelecký klub Turiec1802dospelídospelí
3583KOŠARIŠŤANOVÁ Ema2003Lukostrelecký klub Turiec1862dospelídospelí
3594Uličná Ema2009Lukostrelecký klub Turiec2911kadetikadeti
3605ZRUBEK Tomáš1982Lukostrelecký klub Turiec1569dospelídospelí
3611JÁNOŠÍK Ondrej1994Lukostrelecký klub Viničné696dospelídospelí
3622LACÚCHOVÁ Kristína1985Lukostrelecký klub Viničné18dospelídospelí
3633MELICHAR Tibor1983Lukostrelecký klub Viničné2877dospelídospelí
3641CILLER Tibor1963Lukostrelecký klub Žilina1359veteráni 60+veteráni 60+
3652FALÁTOVÁ Nina2008Lukostrelecký klub Žilina2692kadetikadeti
3663FRAJT Tomáš1978Lukostrelecký klub Žilina2756dospelídospelí
3674FTOREK Patrik1988Lukostrelecký klub Žilina2762dospelídospelí
3685HALUSKA Teodor2015Lukostrelecký klub Žilina2854deti do 10 rokovdeti
3696HUDEC Jakub2007Lukostrelecký klub Žilina2035kadetikadeti
3707HUDEC Martin1978Lukostrelecký klub Žilina2036dospelídospelí
3718JANEC Marián1979Lukostrelecký klub Žilina2829dospelídospelí
3729PASTORKOVÁ Zuzana2015Lukostrelecký klub Žilina2853deti do 10 rokovdeti
37310PLAVÝ František1981Lukostrelecký klub Žilina14041000075dospelídospelí
37411RYBÁRSKY Ľubomír1967Lukostrelecký klub Žilina2828veteráni 50+veteráni 50+
37512RYBÁRSKY Martin2012Lukostrelecký klub Žilina2758deti do 12 rokovdeti
37613SCHMIESTER Alfréd1969Lukostrelecký klub Žilina1842veteráni 50+veteráni 50+
37714ŠURIMA Michal2011Lukostrelecký klub Žilina2759deti do 13 rokov(iba OL)kadeti
37815ŠURIMOVÁ Zuzana2008Lukostrelecký klub Žilina2034kadetikadeti
37916ZÁBORSKÁ Žaneta2010Lukostrelecký klub Žilina2852deti do 14 rokovkadeti
3801BOTLÓ Blahoslav2011LUX Krupina2550deti do 13 rokov(iba OL)kadeti
3812BOTLÓ Dobromil2008LUX Krupina2549kadetikadeti
3823BOTLÓ Patrik1973LUX Krupina2483veteráni 50+veteráni 50+
3834BOTLOVÁ Lenka1973LUX Krupina2693veteráni 50+veteráni 50+
3845BÚRYOVÁ Kristína2011LUX Krupina2744deti do 13 rokov(iba OL)kadeti
3856MAJTÁN Filip2010LUX Krupina2738deti do 14 rokovkadeti
3867RAŠNER Michal2011LUX Krupina2737deti do 13 rokov(iba OL)kadeti
3878TREBULOVÁ Emília2010LUX Krupina2847deti do 14 rokovkadeti
3889VICIAN Radoslav2013LUX Krupina2846deti do 12 rokovdeti
3891ANDRÁŠ Kamil2011Mestský športový klub Kežmarok LO2765deti do 13 rokov(iba OL)kadeti
3902ANDRÁŠ Šimon2012Mestský športový klub Kežmarok LO2645deti do 12 rokovdeti
3913BEKEŠ Roman1986Mestský športový klub Kežmarok LO2598dospelídospelí
3924BESKYD Ladislav1977Mestský športový klub Kežmarok LO2059dospelídospelí
3935BRUTVAN Marek1972Mestský športový klub Kežmarok LO1151veteráni 50+veteráni 50+
3946ČERŇANSKÁ Martina1982Mestský športový klub Kežmarok LO2418dospelídospelí
3957DORIČ Martin1963Mestský športový klub Kežmarok LO1558veteráni 60+veteráni 60+
3968FALTINOVÁ Dominika2009Mestský športový klub Kežmarok LO2302kadetikadeti
3979GARSTKA René2010Mestský športový klub Kežmarok LO2583deti do 14 rokovkadeti
39810HANDZUŠOVÁ Diana2010Mestský športový klub Kežmarok LO2761deti do 14 rokovkadeti
39911JANEČEK Martin1970Mestský športový klub Kežmarok LO2489veteráni 50+veteráni 50+
40012JUHÁSOVÁ Kristína2008Mestský športový klub Kežmarok LO2061kadetikadeti
40113KINIK Peter1986Mestský športový klub Kežmarok LO521dospelídospelí
40214KLEIN Jaroslav1975Mestský športový klub Kežmarok LO686dospelídospelí
40315KOBZA Martin1997Mestský športový klub Kežmarok LO664dospelídospelí
40416KOCÁN Filip2011Mestský športový klub Kežmarok LO2151deti do 13 rokov(iba OL)kadeti
40517KOCÁN Ľubomír1974Mestský športový klub Kežmarok LO2283veteráni 50+veteráni 50+
40618LAČNÝ Juraj1997Mestský športový klub Kežmarok LO2746dospelídospelí
40719MAJERČÁK Vladimír1978Mestský športový klub Kežmarok LO110dospelídospelí
40820MAJERČÁK Vladimír st.1950Mestský športový klub Kežmarok LO111veteráni 70+veteráni 70+
40921MAREČÁK Marian1972Mestský športový klub Kežmarok LO726veteráni 50+veteráni 50+
41022MRAVČÁK Filip2010Mestský športový klub Kežmarok LO2255deti do 14 rokovkadeti
41123MRAVČÁK Matúš2013Mestský športový klub Kežmarok LO2331deti do 12 rokovdeti
41224MRAVČÁK Rastislav1973Mestský športový klub Kežmarok LO2330veteráni 50+veteráni 50+
41325MUŠKÁT Peter1976Mestský športový klub Kežmarok LO2424dospelídospelí
41426MUŠKÁT Šimon2009Mestský športový klub Kežmarok LO2300kadetikadeti
41527NOVÁK Ján1967Mestský športový klub Kežmarok LO1964veteráni 50+veteráni 50+
41628NOVÁKOVÁ Michaela1991Mestský športový klub Kežmarok LO1963dospelídospelí
41729PETLÁN Adam2009Mestský športový klub Kežmarok LO2285kadetikadeti
41830PETLÁN Radek1975Mestský športový klub Kežmarok LO2150dospelídospelí
41931PETLÁNOVÁ Nina2006Mestský športový klub Kežmarok LO2299junioridospelí
42032SVETLÍK Pavel1954Mestský športový klub Kežmarok LO380veteráni 70+veteráni 70+
42133ŠILON Ján1997Mestský športový klub Kežmarok LO2262dospelídospelí
42234ŠILON Sebastián2004Mestský športový klub Kežmarok LO1154junioridospelí
42335ŠILONOVÁ Ingrid1975Mestský športový klub Kežmarok LO519dospelídospelí
42436ŠIMO Ivan1967Mestský športový klub Kežmarok LO115veteráni 50+veteráni 50+
42537ŠLEBODA Tomáš2008Mestský športový klub Kežmarok LO2304kadetikadeti
42638ŠOFRANKO Juraj2016Mestský športový klub Kežmarok LO2753deti do 10 rokovdeti
42739VAĽO Jaroslav1971Mestský športový klub Kežmarok LO1758veteráni 50+veteráni 50+
42840VAĽOVÁ Sandra2006Mestský športový klub Kežmarok LO1659junioridospelí
42941VEBER Martin1981Mestský športový klub Kežmarok LO2491dospelídospelí
43042VILGOVÁ Emma2013Mestský športový klub Kežmarok LO2754deti do 12 rokovdeti
43143ZEMAN Rastislav1972Mestský športový klub Kežmarok LO2284veteráni 50+veteráni 50+
43244ZEMAN Samuel2006Mestský športový klub Kežmarok LO2225junioridospelí
4331BOHATA Matúš1987Red Arrows Poprad2658dospelídospelí
4342ČERNICKÁ Nina2010Red Arrows Poprad2656deti do 14 rokovkadeti
4353DOBISOVÁ Daniela2004Red Arrows Poprad2204junioridospelí
4364HABAJ Ivan1974Red Arrows Poprad1289veteráni 50+veteráni 50+
4375IVAN Dávid2000Red Arrows Poprad1285dospelídospelí
4386IVAN Denis2006Red Arrows Poprad1286junioridospelí
4397JURKECHOVÁ Magdaléna2013Red Arrows Poprad2652deti do 12 rokovdeti
4408KIŠŠIMON Michal1981Red Arrows Poprad1849dospelídospelí
4419KOZÁKOVÁ Sofia2012Red Arrows Poprad2808deti do 12 rokovdeti
44210SCHINDLER Vlastimil1979Red Arrows Poprad1572dospelídospelí
44311SCHINDLEROVÁ Miroslava1981Red Arrows Poprad2008dospelídospelí
44412SCHINDLEROVÁ Sarah2006Red Arrows Poprad1541junioridospelí
4451BADOVÁ Laura2013Reflex Žilina2579deti do 12 rokovdeti
4462BARTOVIČ Samuel2012Reflex Žilina2494deti do 12 rokovdeti
4473BEHANČIN Matej2009Reflex Žilina2628kadetikadeti
4484DRUSKA Bohuš1972Reflex Žilina2011veteráni 50+veteráni 50+
4495DRUSKOVÁ Katarína1981Reflex Žilina2012dospelídospelí
4506DRUSKOVÁ Kristína2005Reflex Žilina1771junioridospelí
4517DRUSKOVÁ Viktória2009Reflex Žilina2270kadetikadeti
4528DUDÍKOVÁ Lucia2009Reflex Žilina2584kadetikadeti
4539DUNDEKOVÁ Adela2007Reflex Žilina2629kadetikadeti
45410FILIP Ján1960Reflex Žilina1871veteráni 60+veteráni 60+
45511FRAŇOVÁ Sofia2009Reflex Žilina2644kadetikadeti
45612GÁLIK Roman1972Reflex Žilina2272veteráni 50+veteráni 50+
45713GÁLIK Samuel2005Reflex Žilina2273junioridospelí
45814HANULIAK Ján1972Reflex Žilina1403veteráni 50+veteráni 50+
45915HANULIAK Ján Jakub2000Reflex Žilina16111000084dospelídospelí
46016HANULIAKOVÁ Veronika2009Reflex Žilina1612kadetikadeti
46117HANULIAKOVÁ Viera1973Reflex Žilina1573veteráni 50+veteráni 50+
46218HANUŠOVSKÝ Lukáš2013Reflex Žilina2496deti do 12 rokovdeti
46319HEČKO Tomáš2011Reflex Žilina2601deti do 13 rokov(iba OL)kadeti
46420CHOMOVÁ Mária1989Reflex Žilina2790dospelídospelí
46521JAKUBOVÁ Magdaléna2006Reflex Žilina1785junioridospelí
46622JAMBOR Rastislav1979Reflex Žilina2869dospelídospelí
46723JAMBOROVÁ Natália Lea2011Reflex Žilina2868deti do 13 rokov(iba OL)kadeti
46824JANČULOVÁ Lucia2011Reflex Žilina2497deti do 13 rokov(iba OL)kadeti
46925JEDINÁKOVÁ Alžbeta2010Reflex Žilina2631deti do 14 rokovkadeti
47026KAPUSTA Ľubomír1961Reflex Žilina1556veteráni 60+veteráni 60+
47127KLENOVIČ Samuel2012Reflex Žilina2503deti do 12 rokovdeti
47228KOČUTOVÁ Lucia2005Reflex Žilina1775junioridospelí
47329KOČUTOVÁ Petra1973Reflex Žilina2016veteráni 50+veteráni 50+
47430KOPRCOVÁ Nina2010Reflex Žilina2734deti do 14 rokovkadeti
47531KRAJÍČKOVÁ Laura2012Reflex Žilina2720deti do 12 rokovdeti
47632KÚDELČÍK Ján2005Reflex Žilina1772junioridospelí
47733KÚDELČÍK Jozef1975Reflex Žilina1938dospelídospelí
47834KÚDELČÍKOVÁ Mária1977Reflex Žilina1976dospelídospelí
47935KUCHÁR Matej2008Reflex Žilina2240kadetikadeti
48036KUCHÁROVÁ Dana1975Reflex Žilina2239dospelídospelí
48137KULICHOVÁ Ema2006Reflex Žilina2752junioridospelí
48238KUPČÁK Kristián2008Reflex Žilina2632kadetikadeti
48339LAZAROVÁ Tereza2010Reflex Žilina1939deti do 14 rokovkadeti
48440LEITNER Benjamín1990Reflex Žilina2789dospelídospelí
48541MAČUGOVÁ Andrea1973Reflex Žilina2019veteráni 50+veteráni 50+
48642MALAŤÁKOVÁ Alexandra2010Reflex Žilina2635deti do 14 rokovkadeti
48743MARKOVIČ Dušan1963Reflex Žilina2867veteráni 60+veteráni 60+
48844MARKOVIČOVÁ Sofia2011Reflex Žilina2866deti do 13 rokov(iba OL)kadeti
48945MARTINČEKOVÁ Zuzana2008Reflex Žilina2498kadetikadeti
49046MATSIUK Artem2008Reflex Žilina2633kadetikadeti
49147MITRINGOVÁ Anna1949Reflex Žilina1811veteráni 70+veteráni 70+
49248MLICHOVÁ Tereza2009Reflex Žilina2499kadetikadeti
49349MOLNÁR Štefan1991Reflex Žilina1632dospelídospelí
49450PAGÁČ Peter2005Reflex Žilina2785junioridospelí
49551PAGÁČIK Juraj1982Reflex Žilina1731000087dospelídospelí
49652PETRÁŇ Karel1968Reflex Žilina1616veteráni 50+veteráni 50+
49753PRAŽENICA Ján1970Reflex Žilina1633veteráni 50+veteráni 50+
49854RYCHTÁRECH Juraj2007Reflex Žilina1806kadetikadeti
49955SMATANA Lukáš2010Reflex Žilina2500deti do 14 rokovkadeti
50056ŠČERBÁK Miroslav1976Reflex Žilina2182dospelídospelí
50157ŠČERBÁKOVÁ Diana2010Reflex Žilina2020deti do 14 rokovkadeti
50258ŠČERBÁKOVÁ Eva1976Reflex Žilina2021dospelídospelí
50359ŠČERBÁKOVÁ Sofia2006Reflex Žilina1810junioridospelí
50460ŠIMANSKÁ Nela2011Reflex Žilina2281deti do 13 rokov(iba OL)kadeti
50561ŠIMANSKÝ Miroslav1983Reflex Žilina2023dospelídospelí
50662TARJÁNYI Norbert1976Reflex Žilina1941dospelídospelí
50763TARJÁNYI Peter2009Reflex Žilina1774kadetikadeti
50864UŽÁK Timotej2015Reflex Žilina2634deti do 10 rokovdeti
50965UŽÁKOVÁ Júlia1988Reflex Žilina2786dospelídospelí
51066UŽÁKOVÁ Juliana2013Reflex Žilina2788deti do 12 rokovdeti
51167VAVROVÁ Ľubomíra1974Reflex Žilina1942veteráni 50+veteráni 50+
51268VIEST Alex2011Reflex Žilina2501deti do 13 rokov(iba OL)kadeti
51369ZAUŠKA Dávid2006Reflex Žilina2024junioridospelí
51470ZAUŠKA Kristián2010Reflex Žilina2184deti do 14 rokovkadeti
51571ZAUŠKA Marián1977Reflex Žilina2022dospelídospelí
51672ZAUŠKOVÁ Miroslava1977Reflex Žilina2018dospelídospelí
5171BAGAR Oldřich1945Slávia Archery Bratislava28veteráni 70+veteráni 70+
5182BALIOVÁ Eva1954Slávia Archery Bratislava2439veteráni 70+veteráni 70+
5193BOJCÚN Miroslav1969Slávia Archery Bratislava308veteráni 50+veteráni 50+
5204DOSTÁL Dominik2008Slávia Archery Bratislava2311kadetikadeti
5215DUBČÁK Anton1945Slávia Archery Bratislava1267veteráni 70+veteráni 70+
5226DZURILLA Pavol1955Slávia Archery Bratislava763veteráni 60+veteráni 60+
5237GAJDZIK Peter1981Slávia Archery Bratislava1433dospelídospelí
5248KEMÉŇ Erik1974Slávia Archery Bratislava2638veteráni 50+veteráni 50+
5259KENDERA Gustáv1963Slávia Archery Bratislava1547veteráni 60+veteráni 60+
52610KLEMENTOVÁ Ema2008Slávia Archery Bratislava2383kadetikadeti
52711KLUČIAROVÁ Simona1990Slávia Archery Bratislava1298dospelídospelí
52812KRÁTKY Pavel1957Slávia Archery Bratislava1784veteráni 60+veteráni 60+
52913KUNDRIK Pavol1984Slávia Archery Bratislava1431dospelídospelí
53014LAUKO Juraj1965Slávia Archery Bratislava459veteráni 50+veteráni 50+
53115MARČIŠOVÁ Miriam1976Slávia Archery Bratislava2179dospelídospelí
53216PRINCOVÁ Adela2014Slávia Archery Bratislava2696deti do 10 rokovdeti
53317ŠKREMKA Peter1985Slávia Archery Bratislava2855dospelídospelí
53418ŠKREMKOVÁ Radoslava1988Slávia Archery Bratislava2856dospelídospelí
53519ZÁHORSKÝ Rastislav1990Slávia Archery Bratislava2695dospelídospelí
53620ZÁHORSKÝ Tibor1962Slávia Archery Bratislava2440veteráni 60+veteráni 60+
5371ČERVENÁ Sarah2009Spišský lukostrelecký klub2567kadetikadeti
5382ČERVENÝ Milan1981Spišský lukostrelecký klub2569dospelídospelí
5393ČERVENÝ Samuel2011Spišský lukostrelecký klub2568deti do 13 rokov(iba OL)kadeti
5404ČURILLA Lukáš1981Spišský lukostrelecký klub2322dospelídospelí
5415DUPKALA Peter1974Spišský lukostrelecký klub2832veteráni 50+veteráni 50+
5426DUPKALOVÁ Alžbeta2007Spišský lukostrelecký klub2833kadetikadeti
5437KAKALEJČÍK Adam2009Spišský lukostrelecký klub2068kadetikadeti
5448KAMENICKÝ Pavel1953Spišský lukostrelecký klub2071veteráni 70+veteráni 70+
5459KICKO Denis2008Spišský lukostrelecký klub2573kadetikadeti
54610KOŤUHOVÁ Emily2012Spišský lukostrelecký klub2590deti do 12 rokovdeti
54711KRAJŇÁK Matej2007Spišský lukostrelecký klub2314kadetikadeti
54812MICHLÍK Peter1970Spišský lukostrelecký klub1005veteráni 50+veteráni 50+
54913PAČAN Martin2010Spišský lukostrelecký klub2323deti do 14 rokovkadeti
55014PIKLA Leonard2009Spišský lukostrelecký klub2095kadetikadeti
5511CSOMOR Ladislav1958Spolok priateľov lukostreľby Baka - ÍBT Baka2732veteráni 60+veteráni 60+
5522SEBÖK Peter1975Spolok priateľov lukostreľby Baka - ÍBT Baka2731dospelídospelí
5533VARGA Máté Larion2006Spolok priateľov lukostreľby Baka - ÍBT Baka2733junioridospelí
5541ADAMCOVÁ Alexandra2009SPORTAcademy Hlohovec2393kadetikadeti
5552BARTOVIČ Jerguš2015SPORTAcademy Hlohovec2800deti do 10 rokovdeti
5563BLESÁK Jakub2013SPORTAcademy Hlohovec2511deti do 12 rokovdeti
5574BULLA Matúš2010SPORTAcademy Hlohovec2636deti do 14 rokovkadeti
5585ČIKKEL Michal2015SPORTAcademy Hlohovec2659deti do 10 rokovdeti
5596DONOVALOVÁ Linda2006SPORTAcademy Hlohovec2637junioridospelí
5607HABALA Ján1957SPORTAcademy Hlohovec2588veteráni 60+veteráni 60+
5618JAKUBEKOVÁ Rebeka2011SPORTAcademy Hlohovec2516deti do 13 rokov(iba OL)kadeti
5629JANEC Ľubomír1948SPORTAcademy Hlohovec2464veteráni 70+veteráni 70+
56310JUHAZI David2011SPORTAcademy Hlohovec2825deti do 13 rokov(iba OL)kadeti
56411KOLÁRIK Andrej1974SPORTAcademy Hlohovec2530veteráni 50+veteráni 50+
56512LELOVIČ Jozef1981SPORTAcademy Hlohovec2392dospelídospelí
56613LELOVIČ Tomas2010SPORTAcademy Hlohovec2029deti do 14 rokovkadeti
56714LELOVIČOVÁ Nela2016SPORTAcademy Hlohovec2801deti do 10 rokovdeti
56815PALKOVIČOVÁ Hanka2014SPORTAcademy Hlohovec2826deti do 10 rokovdeti
56916PALLER Samuel Ján2010SPORTAcademy Hlohovec2524deti do 14 rokovkadeti
57017PALLEROVÁ Júlia Anna2016SPORTAcademy Hlohovec2798deti do 10 rokovdeti
57118PAULOVIČOVÁ Paulína2009SPORTAcademy Hlohovec2465kadetikadeti
57219PETROVIČOVÁ Dominika2005SPORTAcademy Hlohovec2345junioridospelí
57320SOLOHUB Kristina2008SPORTAcademy Hlohovec2622kadetikadeti
57421SOLOHUB Mykhailo2013SPORTAcademy Hlohovec2802deti do 12 rokovdeti
57522SPEVÁR Martin2009SPORTAcademy Hlohovec2463kadetikadeti
57623ŠEMELÁKOVÁ Eliška2017SPORTAcademy Hlohovec2799deti do 10 rokovdeti
57724ŠMOLDAS Eliška2013SPORTAcademy Hlohovec2660deti do 12 rokovdeti
57825ŠTEFANIKOVÁ Alena1981SPORTAcademy Hlohovec2621dospelídospelí
57926ŠTEFANIKOVÁ Lilien2007SPORTAcademy Hlohovec2395kadetikadeti
58027ZÁLESKÝ Krištof Marek2015SPORTAcademy Hlohovec2620deti do 10 rokovdeti
58128ZELENAY Richard1970SPORTAcademy Hlohovec2608veteráni 50+veteráni 50+
5821ANTALIC Peter1964ŠK Orlík Sliač2664veteráni 60+veteráni 60+
5832BAKŠOVÁ Nelly2010ŠK Orlík Sliač2876deti do 14 rokovkadeti
5843BRAŠEŇ Matej1990ŠK Orlík Sliač1564dospelídospelí
5854BUHOVECKÝ Patrik2011ŠK Orlík Sliač2570deti do 13 rokov(iba OL)kadeti
5865FEKIAČ Jozef1984ŠK Orlík Sliač2749dospelídospelí
5876FEKIAČ Sebastián2010ŠK Orlík Sliač2686deti do 14 rokovkadeti
5887HAMÁRY GUROVÁ Diana1990ŠK Orlík Sliač1158dospelídospelí
5898HAMÁRY Tomáš1990ŠK Orlík Sliač1157dospelídospelí
5909HATALČÍK Erik1974ŠK Orlík Sliač2796veteráni 50+veteráni 50+
59110HORVÁT Patrik2014ŠK Orlík Sliač2666deti do 10 rokovdeti
59211HORVÁTOVÁ Kristína2011ŠK Orlík Sliač2354deti do 13 rokov(iba OL)kadeti
59312HRONČIAK Jakub2012ŠK Orlík Sliač2699deti do 12 rokovdeti
59413HRONČIAK Matúš1982ŠK Orlík Sliač2809dospelídospelí
59514HRONČIAKOVÁ Barbora2010ŠK Orlík Sliač2684deti do 14 rokovkadeti
59615IVANIČ Robin2009ŠK Orlík Sliač2675kadetikadeti
59716MAJLING Michal1993ŠK Orlík Sliač2389dospelídospelí
59817MALÁ Denisa1976ŠK Orlík Sliač2484dospelídospelí
59918MALA Matej2005ŠK Orlík Sliač1462junioridospelí
60019MALÁ Sofia2005ŠK Orlík Sliač2126junioridospelí
60120SÁDECKÝ Marek1982ŠK Orlík Sliač2268dospelídospelí
60221SÁDECKÝ Samuel Sebastián2007ŠK Orlík Sliač1836kadetikadeti
60322SCHWARTZOVÁ Natália2007ŠK Orlík Sliač2665kadetikadeti
60423ŠIAGI Igor1978ŠK Orlík Sliač2269dospelídospelí
60524ŠIAGI Peter2007ŠK Orlík Sliač1624kadetikadeti
60625ŠIMOVÁ Ela2012ŠK Orlík Sliač2885deti do 12 rokovdeti
6071BARIOVÁ Sára2006TJ Slávia UVLF Košice LO2835junioridospelí
6082BEKECS-ZVARILLO Tadeáš2015TJ Slávia UVLF Košice LO2836deti do 10 rokovdeti
6093BIČ Laura2012TJ Slávia UVLF Košice LO2865deti do 12 rokovdeti
6104BOLDIŠ Matej2009TJ Slávia UVLF Košice LO2723kadetikadeti
6115BREZOVSKÁ Daniela2005TJ Slávia UVLF Košice LO2901junioridospelí
6126ČELJUSKA Peter1950TJ Slávia UVLF Košice LO100veteráni 70+veteráni 70+
6137DRAVECKÁ Eliška2012TJ Slávia UVLF Košice LO2880deti do 12 rokovdeti
6148DUDRIKOVÁ Mariana2010TJ Slávia UVLF Košice LO2703deti do 14 rokovkadeti
6159DUCHOŇ Miroslav1991TJ Slávia UVLF Košice LO405dospelídospelí
61610ĎURÍČEK Viliam2011TJ Slávia UVLF Košice LO2902deti do 13 rokov(iba OL)kadeti
61711ERENYI Tibor1983TJ Slávia UVLF Košice LO2595dospelídospelí
61812FALTÍNOVÁ Johana2010TJ Slávia UVLF Košice LO2705deti do 14 rokovkadeti
61913HARHOVSKÝ Pavol1977TJ Slávia UVLF Košice LO2837dospelídospelí
62014HEARD Rebeka Olívia2012TJ Slávia UVLF Košice LO2903deti do 12 rokovdeti
62115JELEŇ Vladimír2011TJ Slávia UVLF Košice LO2763deti do 13 rokov(iba OL)kadeti
62216JENDŽEJOVSKÝ Damián2014TJ Slávia UVLF Košice LO2904deti do 10 rokovdeti
62317KASARDA Slavomír1978TJ Slávia UVLF Košice LO2781dospelídospelí
62418KEŠELÁK Oto1963TJ Slávia UVLF Košice LO98veteráni 60+veteráni 60+
62519KLIKA Michal2011TJ Slávia UVLF Košice LO2724deti do 13 rokov(iba OL)kadeti
62620KRAJČÍROVÁ Lenka1996TJ Slávia UVLF Košice LO2725dospelídospelí
62721KUNA Šimon2014TJ Slávia UVLF Košice LO2834deti do 10 rokovdeti
62822MAJERČÍK Peter1964TJ Slávia UVLF Košice LO101veteráni 60+veteráni 60+
62923MAMČÁKOVÁ Ema2008TJ Slávia UVLF Košice LO2727kadetikadeti
63024MELIKANTOVÁ Viera1979TJ Slávia UVLF Košice LO2838dospelídospelí
63125MIŠANEKOVÁ Veronika2011TJ Slávia UVLF Košice LO2906deti do 13 rokov(iba OL)kadeti
63226MITTER Lukáš2011TJ Slávia UVLF Košice LO2839deti do 13 rokov(iba OL)kadeti
63327MURÍN Pavol2013TJ Slávia UVLF Košice LO2907deti do 12 rokovdeti
63428ORSÁGOVÁ Elisa2014TJ Slávia UVLF Košice LO2840deti do 10 rokovdeti
63529PIHORŇOVÁ Nina2013TJ Slávia UVLF Košice LO2841deti do 12 rokovdeti
63630PIRČOVÁ Viktória2010TJ Slávia UVLF Košice LO2843deti do 14 rokovkadeti
63731POHANKOVÁ Juliana2011TJ Slávia UVLF Košice LO2704deti do 13 rokov(iba OL)kadeti
63832POHL Sebastián2009TJ Slávia UVLF Košice LO2729kadetikadeti
63933POĽÁKOVÁ Laura2007TJ Slávia UVLF Košice LO2905kadetikadeti
64034SOTÁK Oliver2010TJ Slávia UVLF Košice LO2706deti do 14 rokovkadeti
64135SZANYI Matej2011TJ Slávia UVLF Košice LO2730deti do 13 rokov(iba OL)kadeti
64236SZEGEDI Adrian1997TJ Slávia UVLF Košice LO844dospelídospelí
64337URBAN Dávid2006TJ Slávia UVLF Košice LO2028junioridospelí
64438URBAN Matúš1976TJ Slávia UVLF Košice LO2425dospelídospelí
64539VARGA Július2013TJ Slávia UVLF Košice LO2908deti do 12 rokovdeti
64640VASIĽ Pavol1962TJ Slávia UVLF Košice LO553veteráni 60+veteráni 60+
64741VIZIOVÁ Veronika2010TJ Slávia UVLF Košice LO2780deti do 14 rokovkadeti
64842VOLCHENKO Mirra2012TJ Slávia UVLF Košice LO2842deti do 12 rokovdeti
64943VOLCHENKO Sergii1979TJ Slávia UVLF Košice LO2845dospelídospelí
65044ZAJAC Tomáš2008TJ Slávia UVLF Košice LO2844kadetikadeti
6511DUCHOŇ Juraj1995X10 Academy - 1. Lukostrelecká akadémia404dospelídospelí
6522DUCHOŇ Samuel2023X10 Academy - 1. Lukostrelecká akadémia2806deti do 10 rokovdeti
6533DUCHOŇOVÁ Veronika1978X10 Academy - 1. Lukostrelecká akadémia2616dospelídospelí

V databáze sú členovia od roku 2013.
Zobrazení sú súčasní aj bývalí členovia SLZ.
Zobrazená je posledná evidovaná klubová príslušnosť.

Webdesign: František Kundracik úprava V. Schindler