SLZ

Vekové kategórie členov Slovenského lukostreleckého zväzu

Rok:  


 Vekové kategórie členov SLZ v roku 2021, vyhľadané dňa 2020-02-29
p.č.p.č.k.MenoRok narodeniaKlubRegistračné čísloČíslo licencieKategória
11ARENDÁRIK Matúš20031. Lukostrelecký klub Turzovka2148juniori
22DUBAČ Ladislav19721. Lukostrelecký klub Turzovka2288dospelí
33DUBAČOVÁ Beáta20101. Lukostrelecký klub Turzovka2298deti do 12 rokov
44HADRABA Juraj19801. Lukostrelecký klub Turzovka1975dospelí
55CHNÚRIK Alojz19801. Lukostrelecký klub Turzovka1973dospelí
66JAŠÍK Adam20051. Lukostrelecký klub Turzovka2289kadeti
77KARL Marian19791. Lukostrelecký klub Turzovka2290dospelí
88KARLOVÁ Alžbeta20081. Lukostrelecký klub Turzovka2296deti do 14 rokov
99KORENČÍK Timotej20071. Lukostrelecký klub Turzovka2291deti do 14 rokov
1010KORENČÍKOVÁ Viktória20101. Lukostrelecký klub Turzovka2297deti do 12 rokov
1111MACKOVČÁK Samuel20031. Lukostrelecký klub Turzovka2149juniori
1212MACHOVÁ Miroslava19851. Lukostrelecký klub Turzovka1974dospelí
1313MACHOVČÁK Marek20041. Lukostrelecký klub Turzovka2294kadeti
1414MACHOVČÁK Pavol19741. Lukostrelecký klub Turzovka2293dospelí
1515MALÍKOVÁ Katarína20051. Lukostrelecký klub Turzovka2295kadeti
1616MITKA Filip20061. Lukostrelecký klub Turzovka2292kadeti
1717STOLÁRIK Lukáš20051. Lukostrelecký klub Turzovka1773kadeti
181DROBNÁ Zuzana1989Archery Club Villa Diana1000044dospelí
192DROBNÝ Dušan1963Archery Club Villa Diana460veteráni
203LUKÁČ Ladislav st.1958Archery Club Villa Diana477veteráni 2
214PAPP Ján1981Archery Club Villa Diana7281000069dospelí
221JANKOVIČ Peter1959Archery klub Geronimo Trnava16981000056veteráni 2
232KRIŠTOFÍK Peter1952Archery klub Geronimo Trnava1349veteráni 2
243MARCINKA Miroslav1963Archery klub Geronimo Trnava1479veteráni
254NÁDAŠSKÝ Miloš1983Archery klub Geronimo Trnava1475dospelí
265NÁDAŠSKÝ Miloš1983Archery klub Geronimo Trnava2003dospelí
276RAKOVSKÁ Monika1970Archery klub Geronimo Trnava1574veteráni
287SÁRKOVÁ Gabriela1971Archery klub Geronimo Trnava1630veteráni
298SZABO Tomáš1975Archery klub Geronimo Trnava16291000081dospelí
309VESELÝ Ľuboš1975Archery klub Geronimo Trnava1351dospelí
3110VESELÝ Pavol1972Archery klub Geronimo Trnava1350dospelí
321BOHAČÍKOVÁ Veronika2004ARQUITIS Blatnica1000114kadeti
332GILÁNI Miroslav1982ARQUITIS Blatnica1568dospelí
341HUŤAN Maxim2010Arquitis Blatnica2368deti do 12 rokov
352MINAROVSKÝ Marek2002Arquitis Blatnica1861juniori
363PAŠKULIAK Matej2009Arquitis Blatnica2222deti do 12 rokov
374PAŠKULIAK Róbert1969Arquitis Blatnica1567veteráni
385SCHOVANEC Samuel2003Arquitis Blatnica1807juniori
396ŠLUCH Andrej1999Arquitis Blatnica1808dospelí
407ŠLUCH Milan1967Arquitis Blatnica1831veteráni
418VALOVÁ Zuzana2002Arquitis Blatnica2077juniori
421ÁBEL Norbert1969Blue Arrows Viničné1828veteráni
432ALBERTOVIČ Justín1985Blue Arrows Viničné1480dospelí
443BALOGHOVÁ Paulína1977Blue Arrows Viničné813dospelí
454BARAN Tomáš1973Blue Arrows Viničné2244dospelí
465BARIAK Ivo2000Blue Arrows Viničné1135dospelí
476BEIER Ferdinand1962Blue Arrows Viničné1827veteráni
487BEIEROVÁ Michaela2008Blue Arrows Viničné1825deti do 14 rokov
498BEIEROVÁ Silvia1980Blue Arrows Viničné1826dospelí
509BENNAR Adam2004Blue Arrows Viničné1814kadeti
5110BÍŽOVÁ Katarína2009Blue Arrows Viničné2105deti do 12 rokov
5211BLUNÁROVÁ Viktória2002Blue Arrows Viničné1011juniori
5312BREZINA Tomáš2000Blue Arrows Viničné1481dospelí
5413BUŽEK Vladimír1978Blue Arrows Viničné1317dospelí
5514CÁDER Tomáš1999Blue Arrows Viničné924dospelí
5615CSOMOR Lukáš2000Blue Arrows Viničné1130dospelí
5716CSOMOR Peter1971Blue Arrows Viničné1128veteráni
5817CVIK Benjamin2003Blue Arrows Viničné1132juniori
5918ČIERNY Lukáš2005Blue Arrows Viničné2098kadeti
6019DUBAŠÁK Marek1994Blue Arrows Viničné1035dospelí
6120DUBAŠÁK Martin1997Blue Arrows Viničné1036dospelí
6221DUGOVIČ Radoslav2002Blue Arrows Viničné1482juniori
6322DURNÝ Matúš ml.1986Blue Arrows Viničné91dospelí
6423EISNEROVÁ Sandra2001Blue Arrows Viničné1824juniori
6524FISHEROVÁ Dominika2002Blue Arrows Viničné1012juniori
6625GAŠPAROVIČ Richard2008Blue Arrows Viničné2141deti do 14 rokov
6726GAŽÍK Stanislav1959Blue Arrows Viničné1483veteráni 2
6827HANÚSEK Andrej2003Blue Arrows Viničné1670juniori
6928HARČARIK Filip1989Blue Arrows Viničné237dospelí
7029HARČARIK Ján1957Blue Arrows Viničné1014veteráni 2
7130HARČARIKOVÁ Jana1964Blue Arrows Viničné1015veteráni
7231HARČARIKOVÁ Lenka1991Blue Arrows Viničné473dospelí
7332HLAVA Lukáš2000Blue Arrows Viničné1318dospelí
7433HOJKO Peter1970Blue Arrows Viničné1088veteráni
7534HONZÍK Filip1996Blue Arrows Viničné1016dospelí
7635HONZÍK Peter1977Blue Arrows Viničné1089dospelí
7736HORNÍKOVÁ Viktória2000Blue Arrows Viničné1731dospelí
7837HORVÁTH Nicolas2009Blue Arrows Viničné2099deti do 12 rokov
7938HORVÁTH Štefan 1964Blue Arrows Viničné222veteráni
8039HUDECOVÁ Petra2004Blue Arrows Viničné2100kadeti
8140CHVOSTEK Drahoslav1983Blue Arrows Viničné1134dospelí
8241ILLEŠOVÁ Emília1979Blue Arrows Viničné1179dospelí
8342ILLEŠOVÁ Ester1979Blue Arrows Viničné1180dospelí
8443INGELIOVÁ Emma2004Blue Arrows Viničné2101kadeti
8544JAKUBÍK Štefan1970Blue Arrows Viničné593veteráni
8645JAKUŠ Tadeáš2002Blue Arrows Viničné1129juniori
8746JIRKU Ema2004Blue Arrows Viničné1815kadeti
8847JIRKŮ Radomír1972Blue Arrows Viničné1816dospelí
8948KALNÝ Tomáš2000Blue Arrows Viničné1181dospelí
9049KAPRINAY Martin2004Blue Arrows Viničné1182kadeti
9150KÖHLER Andrej1979Blue Arrows Viničné1133dospelí
9251KOKOLUS Robert1980Blue Arrows Viničné2260dospelí
9352KOVÁČ Ondrej2006Blue Arrows Viničné1319kadeti
9453KOVÁČIK Adam2007Blue Arrows Viničné1656deti do 14 rokov
9554KOVÁČIK David2003Blue Arrows Viničné1657juniori
9655KOVÁČIK Ľuboš1975Blue Arrows Viničné1658dospelí
9756KOVÁČOVÁ Katarína1974Blue Arrows Viničné1978dospelí
9857KUTTNER Hugo1997Blue Arrows Viničné1484dospelí
9958LAKI Tomáš1986Blue Arrows Viničné1323dospelí
10059LESAYOVÁ Svetlana2007Blue Arrows Viničné1823deti do 14 rokov
10160LONGA Ján1956Blue Arrows Viničné529veteráni 2
10261LONGOVÁ Alexandra1994Blue Arrows Viničné46512345654dospelí
10362LONGOVÁ Jana1961Blue Arrows Viničné530veteráni 2
10463MACH Martin2004Blue Arrows Viničné1183kadeti
10564MACHOVÁ Tatiana1971Blue Arrows Viničné1184veteráni
10665MIHÁLIK Alan2007Blue Arrows Viničné2363deti do 14 rokov
10766MIŠKOVSKÝ Matej1992Blue Arrows Viničné2107dospelí
10867MOJŽÍŠ Jakub2008Blue Arrows Viničné2189deti do 14 rokov
10968MOSNÝ Maxim2007Blue Arrows Viničné1822deti do 14 rokov
11069MRÁZ Peter1982Blue Arrows Viničné1821dospelí
11170MURČO Martin1986Blue Arrows Viničné1118dospelí
11271OCHABA Oliver1976Blue Arrows Viničné1320dospelí
11372ORIHELOVÁ Lívia2006Blue Arrows Viničné2106kadeti
11473PALITEFKOVÁ Andrejka2007Blue Arrows Viničné2104deti do 14 rokov
11574PAŠKO Peter1955Blue Arrows Viničné2361veteráni 2
11675PAVLÍKOVÁ Veronika1977Blue Arrows Viničné1127dospelí
11776PÉM Martin2000Blue Arrows Viničné1233dospelí
11877PIRŠELOVÁ Bianca2005Blue Arrows Viničné1360kadeti
11978RAJNICOVÁ Kristína1998Blue Arrows Viničné1321dospelí
12079SAMAŠ Martin2005Blue Arrows Viničné1125kadeti
12180SLANÝ Dušan1967Blue Arrows Viničné2264veteráni
12281SLÁVIK Jakub2000Blue Arrows Viničné2103dospelí
12382STANISLAV Marek1973Blue Arrows Viničné2188dospelí
12483STANISLAV Tomáš2004Blue Arrows Viničné2187kadeti
12584STOJKA Adam2003Blue Arrows Viničné2376juniori
12685STOJKA Peter1967Blue Arrows Viničné2186veteráni
12786STOJKA Šimon2008Blue Arrows Viničné2364deti do 14 rokov
12887SYNÁK Tomáš2005Blue Arrows Viničné1730kadeti
12988SZASZ Milan-Daniel2003Blue Arrows Viničné2102juniori
13089ŠČEPÁN Marek1986Blue Arrows Viničné1820dospelí
13190ŠILHÁROVÁ Lenka2012Blue Arrows Viničné2237deti do 10 rokov
13291ŠILHÁROVÁ Michaela2010Blue Arrows Viničné2257deti do 12 rokov
13392ŠIŠKA Ján1967Blue Arrows Viničné660veteráni
13493ŠIŠKOVÁ Alexandra1994Blue Arrows Viničné588dospelí
13594TOMAŠOVIČ Robert1970Blue Arrows Viničné1018veteráni
13695TOMAŠOVIČOVÁ Terézia2003Blue Arrows Viničné1019juniori
13796TRNAVSKÁ Nikol2000Blue Arrows Viničné1020dospelí
13897VARGOVÁ Sofia2001Blue Arrows Viničné2362juniori
13998VESELOVSKÁ Hana2002Blue Arrows Viničné1124juniori
14099VIRGOVIČ Branislav1995Blue Arrows Viničné1091dospelí
141100WAWRINSKÝ Filip1990Blue Arrows Viničné527dospelí
142101WITKOVSKÝ Martin1969Blue Arrows Viničné1322veteráni
143102ZAGOROVÁ Elena1972Blue Arrows Viničné83dospelí
144103ZEMAN Dominik2002Blue Arrows Viničné876juniori
145104ZEMAN Oliver2005Blue Arrows Viničné984kadeti
146105ZEMAN Viktor1976Blue Arrows Viničné915dospelí
1471ČIŽMÁROVÁ Jana1975Fenix Archery1588dospelí
1482KUZMICKÝ Matúš2000Fenix Archery1421dospelí
1493NÁHLIK Filip Hugo2002Fenix Archery922juniori
1504NÁHLIK Rastislav1972Fenix Archery1589dospelí
1511BERNÁT Peter1955Horné Húščie 3D17051000070veteráni 2
1522BERNÁTOVÁ Mária1957Horné Húščie 3D1727veteráni 2
1533EKKERT Rastislav1964Horné Húščie 3D955veteráni
1544GAVAČ Juraj1964Horné Húščie 3D1767veteráni
1555CHUDÍK Marián2004Horné Húščie 3D1768kadeti
1566KONIG Radek1967Horné Húščie 3D13641000071veteráni
1577KÚDELA Daniel1975Horné Húščie 3D16791000053dospelí
1588KÚDELA Ján1950Horné Húščie 3D1236veteráni 2
1599MÁLEK Jakub2003Horné Húščie 3D1678juniori
16010MÁLEK Ľubomír1969Horné Húščie 3D1238veteráni
16111MÁLEK Mária1972Horné Húščie 3D1631dospelí
16212MÁLEK Peter1974Horné Húščie 3D1527dospelí
16313MÁLKOVÁ Erika1977Horné Húščie 3D1677dospelí
16414MÁLKOVÁ Lea2006Horné Húščie 3D2191kadeti
16515MIČOVÁ Martina1974Horné Húščie 3D1536dospelí
16616NAĎ Marek2000Horné Húščie 3D2192dospelí
16717PAŠEK Marián1974Horné Húščie 3D17651000054dospelí
16818PAŠEKOVÁ Patrícia2005Horné Húščie 3D1766kadeti
16919SKRÚCANÝ Ján1964Horné Húščie 3D1769veteráni
17020TURAN Ondrej1980Horné Húščie 3D17701000055dospelí
1711ALEXA Michal1986I. SŠLK Petržalka1732dospelí
1722BAČA Richard2005I. SŠLK Petržalka2160kadeti
1733BAISALBAJEV Amirali2002I. SŠLK Petržalka2310juniori
1744BALÁŽOVÁ Ivana1998I. SŠLK Petržalka650dospelí
1755BALCO Michal2007I. SŠLK Petržalka1779deti do 14 rokov
1766BALCO Peter1966I. SŠLK Petržalka1989veteráni
1777BARTKO Denis2003I. SŠLK Petržalka1792juniori
1788BOBRO Samuel2007I. SŠLK Petržalka2334deti do 14 rokov
1799BOHÁČOVÁ Magdaléna2004I. SŠLK Petržalka1418kadeti
18010BOHUNICKÁ Kristína2005I. SŠLK Petržalka2161kadeti
18111BRANICKÝ Ladislav1983I. SŠLK Petržalka1337dospelí
18212BREHOVÁ Alžbeta1979I. SŠLK Petržalka2172dospelí
18313BUJALKOVÁ Sofia2007I. SŠLK Petržalka2247deti do 14 rokov
18414BYSTRICKÝ Šimon2003I. SŠLK Petržalka1734juniori
18515ČIGÁŠ Samuel2006I. SŠLK Petržalka1414kadeti
18616ČURILLOVÁ Lucia2002I. SŠLK Petržalka1275juniori
18717DEÁK Radoslav1987I. SŠLK Petržalka1426dospelí
18818DEKÝŠ Samuel2003I. SŠLK Petržalka1694juniori
18919DÉNES Pavol1996I. SŠLK Petržalka693dospelí
19020DOBROTA Zdeno2001I. SŠLK Petržalka1695juniori
19121DORIČKA Andrej1992I. SŠLK Petržalka1260dospelí
19222DOSTÁL Dominik2008I. SŠLK Petržalka2311deti do 14 rokov
19323DURDIAK Martin2000I. SŠLK Petržalka973dospelí
19424DUŠIČKOVÁ Katarína1992I. SŠLK Petržalka752dospelí
19525ERNST Roman1967I. SŠLK Petržalka2119veteráni
19626FERJENČÍK Oliver2009I. SŠLK Petržalka2312deti do 12 rokov
19727FERJENČÍK Pavel1960I. SŠLK Petržalka2333veteráni 2
19828FERKOVOVÁ Lucia2010I. SŠLK Petržalka2168deti do 12 rokov
19929FIALKA Roman1997I. SŠLK Petržalka737dospelí
20030FIGAROVÁ Klaudia1998I. SŠLK Petržalka1789dospelí
20131GAJDOŠOVÁ Hana2001I. SŠLK Petržalka2313juniori
20232GRÉCOVÁ Andrea1997I. SŠLK Petržalka1425dospelí
20333GUTIK Tomáš1999I. SŠLK Petržalka1194dospelí
20434HANZEL Michal2003I. SŠLK Petržalka1272juniori
20535HANZELOVÁ Mária1973I. SŠLK Petržalka1263dospelí
20636HOMOLA Patrik2002I. SŠLK Petržalka1787juniori
20737HORVÁTH Silvester1967I. SŠLK Petržalka1200veteráni
20838HUDECOVÁ Klára1988I. SŠLK Petržalka1201dospelí
20939HYWEL Alex2004I. SŠLK Petržalka1791kadeti
21040IHNATOVÁ Eliška1998I. SŠLK Petržalka1424dospelí
21141JANIKOVIČOVÁ Nina2000I. SŠLK Petržalka1782dospelí
21242KAČMÁR Samuel1979I. SŠLK Petržalka1427dospelí
21343KAHANOVÁ Jana2000I. SŠLK Petržalka1277dospelí
21444KALEČÍK Dominik2005I. SŠLK Petržalka1413kadeti
21545KARASZ Róbert2006I. SŠLK Petržalka2167kadeti
21646KEREPECKÁ Kristína1996I. SŠLK Petržalka1268dospelí
21747KLEMENTOVÁ Ema2008I. SŠLK Petržalka2383deti do 14 rokov
21848KLOBUČNIKOVÁ Katarína1968I. SŠLK Petržalka698veteráni
21949KONČEK Miroslav1950I. SŠLK Petržalka1253veteráni 2
22050KONČULA Martin1989I. SŠLK Petržalka1262dospelí
22151KOPLÍKOVÁ Lenka1997I. SŠLK Petržalka1279dospelí
22252KOVALČÍK Samuel2000I. SŠLK Petržalka1063dospelí
22353KOVÁR Michal1983I. SŠLK Petržalka1680dospelí
22454KREMNIČANOVÁ Alexandra1999I. SŠLK Petržalka1064dospelí
22555KRUTEKOVÁ Katarína1987I. SŠLK Petržalka1790dospelí
22656KRUŽEL Branislav1978I. SŠLK Petržalka2315dospelí
22757KRUŽELOVÁ Anica2009I. SŠLK Petržalka1984deti do 12 rokov
22858KUBÍKOVÁ Klára2003I. SŠLK Petržalka1795juniori
22959KUCHTA Stella Anika2010I. SŠLK Petržalka2316deti do 12 rokov
23060KUTÁŠ Peter2007I. SŠLK Petržalka1985deti do 14 rokov
23161LACUŠKA Adam2006I. SŠLK Petržalka1415kadeti
23262LANGOVÁ Natália1997I. SŠLK Petržalka449dospelí
23363LENDELOVÁ Ema2002I. SŠLK Petržalka1783juniori
23464LETKO Marek1978I. SŠLK Petržalka1428dospelí
23565LETKO Michal2004I. SŠLK Petržalka1417kadeti
23666LINCZÉNY Samuel2000I. SŠLK Petržalka1692dospelí
23767LITTMANN Richard2006I. SŠLK Petržalka1374kadeti
23868LUČENIČOVÁ Ester2006I. SŠLK Petržalka2317kadeti
23969MAAS Daniel2004I. SŠLK Petržalka1798kadeti
24070MAG Marek1987I. SŠLK Petržalka1988dospelí
24171MAJLING Matej1982I. SŠLK Petržalka1684dospelí
24272MAREK Daniel1999I. SŠLK Petržalka1278dospelí
24373MATULÁNIOVÁ Nicol2000I. SŠLK Petržalka1422dospelí
24474MEDVECZKY Daniel2005I. SŠLK Petržalka2171kadeti
24575MEDVECZKY Krištof2007I. SŠLK Petržalka2336deti do 14 rokov
24676MIČEK Peter1978I. SŠLK Petržalka1065dospelí
24777MIKHALCHANKA Alisa1993I. SŠLK Petržalka1682dospelí
24878MIKULA Matej2000I. SŠLK Petržalka1423dospelí
24979MIZERA Martin2003I. SŠLK Petržalka1111juniori
25080NADZAM Adam2002I. SŠLK Petržalka1697juniori
25181NÉMETH Samuel2005I. SŠLK Petržalka1690kadeti
25282NÉMETHOVÁ Nina2005I. SŠLK Petržalka1780kadeti
25383NOVÁK Jiří1995I. SŠLK Petržalka1881dospelí
25484ORECHOVSKÝ Ján2003I. SŠLK Petržalka1273juniori
25585OSVALD Martin1997I. SŠLK Petržalka1195dospelí
25686PALAŠČÁK Boris1998I. SŠLK Petržalka868dospelí
25787PARAJ Ladislav1976I. SŠLK Petržalka980dospelí
25888PAVLÍKOVÁ Petra1996I. SŠLK Petržalka1196dospelí
25989PECIAR Andrej1977I. SŠLK Petržalka1954dospelí
26090PECIAROVÁ Vilma2004I. SŠLK Petržalka1912kadeti
26191PETRÝDES František1975I. SŠLK Petržalka1953dospelí
26292PETRÝDESOVÁ Veronika2003I. SŠLK Petržalka1913juniori
26393PIECHOVICOVÁ Jaroslava1988I. SŠLK Petržalka1347dospelí
26494PLUČINSKÝ Darián2003I. SŠLK Petržalka1794juniori
26595PLUČINSKÝ Sebastián2003I. SŠLK Petržalka1793juniori
26696PODHRADSKÁ Nina2002I. SŠLK Petržalka1788juniori
26797POLÁČEK Viktor2006I. SŠLK Petržalka1687kadeti
26898POLÁCH Antonín1949I. SŠLK Petržalka43veteráni 2
26999POLÁCH Branislav1979I. SŠLK Petržalka258dospelí
270100PRAVDOVÁ Zuzana1980I. SŠLK Petržalka1202dospelí
271101RADIČ Július1954I. SŠLK Petržalka1683veteráni 2
272102RADUCH Dalibor1977I. SŠLK Petržalka1265dospelí
273103ŘIHOVSKÁ Galina1979I. SŠLK Petržalka1685dospelí
274104ROŽKO Tomáš1991I. SŠLK Petržalka1203dospelí
275105SALINGEROVÁ Michaela1994I. SŠLK Petržalka1067dospelí
276106SALINGEROVÁ Michaela1994I. SŠLK Petržalka2174dospelí
277107SARTORI Alessandro2000I. SŠLK Petržalka1068dospelí
278108SEDLÁK Lukáš1985I. SŠLK Petržalka869dospelí
279109SEDLÁKOVÁ Anna1961I. SŠLK Petržalka1069veteráni 2
280110SHIRINIANTS Artem2003I. SŠLK Petržalka1419juniori
281111SHIRINIANTS Suren1972I. SŠLK Petržalka1429dospelí
282112SLÁDKOVIČOVÁ Veronika1986I. SŠLK Petržalka2175dospelí
283113SLEZÁK Samuel2004I. SŠLK Petržalka1270kadeti
284114SLOBODA Juraj1988I. SŠLK Petržalka1197dospelí
285115SNIDA Peter1981I. SŠLK Petržalka816dospelí
286116SOPČÁK Tomáš2008I. SŠLK Petržalka2318deti do 14 rokov
287117SPIŠIAKOVÁ Katarína2008I. SŠLK Petržalka2335deti do 14 rokov
288118STAHLOVA Lenka2001I. SŠLK Petržalka1987juniori
289119SŤAHULIAKOVÁ Dominika2001I. SŠLK Petržalka1420juniori
290120STARUNSKÝ Michal2009I. SŠLK Petržalka2337deti do 12 rokov
291121SVETLÍKOVÁ Renáta1965I. SŠLK Petržalka1264veteráni
292122SZABO Viktor1999I. SŠLK Petržalka975dospelí
293123SZOLGAY Miroslav2006I. SŠLK Petržalka2319kadeti
294124ŠČERBÁKOVÁ Nina2004I. SŠLK Petržalka1796kadeti
295125ŠIMONČÍKOVÁ Veronika1997I. SŠLK Petržalka1198dospelí
296126ŠINKOVIC Timotej2003I. SŠLK Petržalka1990juniori
297127ŠKOLEKOVÁ Svetlana1988I. SŠLK Petržalka1261dospelí
298128ŠKVARENINOVÁ Hana2007I. SŠLK Petržalka2320deti do 14 rokov
299129TEMEŠI Peter1981I. SŠLK Petržalka1962dospelí
300130TIBENSKÝ Miroslav2007I. SŠLK Petržalka1986deti do 14 rokov
301131TICHÁ Andie1980I. SŠLK Petržalka1163dospelí
302132TIMKO Peter1982I. SŠLK Petržalka1252dospelí
303133TKÁČIKOVÁ Uršula1999I. SŠLK Petržalka1696dospelí
304134TRNOVSKÁ Ivana2008I. SŠLK Petržalka2176deti do 14 rokov
305135VAJAS Tomáš2005I. SŠLK Petržalka1781kadeti
306136VALENT Martin2005I. SŠLK Petržalka1691kadeti
307137VARINSKÁ Natália2001I. SŠLK Petržalka1688juniori
308138VÉGH Vera2006I. SŠLK Petržalka1733kadeti
309139VÉGH Viliam1966I. SŠLK Petržalka1800veteráni
310140VRÁBEL Milan1998I. SŠLK Petržalka1070dospelí
311141VRABKO Dávid2000I. SŠLK Petržalka1693dospelí
312142VRANSKÁ Xenia2003I. SŠLK Petržalka1271juniori
313143WILSCH Dávid1997I. SŠLK Petržalka1071dospelí
314144ZÁLEŠÁK Ivo2001I. SŠLK Petržalka1199juniori
315145ZAPLETAL Marek1992I. SŠLK Petržalka2190dospelí
316146ZATROCH Peter2004I. SŠLK Petržalka1799kadeti
317147ŽIAK Ján1973I. SŠLK Petržalka1681dospelí
318148ŽITŇAN Michal2004I. SŠLK Petržalka1689kadeti
319149ŽITŇAN Michal1978I. SŠLK Petržalka2177dospelí
320150ŽOFČÁK Matej2003I. SŠLK Petržalka1686juniori
3211BOROVIČKA Miloš1958individuálna licencia1000059veteráni 2
3222DOVRTEL Luboš1972individuálna licencia1000073dospelí
3233GAJDOŠ Jaroslav1971individuálna licencia1000014veteráni
3244KOLLÁR Peter1964individuálna licencia1000017veteráni
3255KOLLÁROVÁ Barbora1990individuálna licencia1000018dospelí
3266LIŠČIK Lukáš2003individuálna licencia13781000112juniori
3277LIŠČÍK Tomáš2008individuálna licencia1000109deti do 14 rokov
3288LOPATNÍKOVÁ Alica1972individuálna licencia1000045dospelí
3299MÁJEK Miloš1969individuálna licencia1000021veteráni
33010MARTINKA Juraj1858individuálna licencia1000022veteráni 2
33111SIMON Samuel2001individuálna licencia1000046juniori
3321CEHULOVÁ Karolína1999individuálny člen1229dospelí
3332HOLEC Július1971individuálny člen1525veteráni
3343HOSPODÁR Matej1960individuálny člen12811000002veteráni 2
3354KORMOCZY Dušan1968individuálny člen1524veteráni
3365LEŇKO Michal1986individuálny člen253dospelí
3376NEJEZCHLEB Richard1977individuálny člen1361dospelí
3387POGÁNY Mikuláš1983individuálny člen1514dospelí
3398SEBOK Mark2006individuálny člen1579kadeti
3401BINDER Dušan1963KŠL Robin Zvolen839veteráni
3412BINDER Šimon2004KŠL Robin Zvolen1000033kadeti
3423BINDEROVÁ Tatiana1966KŠL Robin Zvolen840veteráni
3434ČULÁK Juraj1961KŠL Robin Zvolen2082veteráni 2
3445KAPUSTÍKOVÁ Katarína2001KŠL Robin Zvolen1142juniori
3456KRAK Adam2002KŠL Robin Zvolen1143juniori
3467KUBIŠ Pavol1962KŠL Robin Zvolen1000047veteráni
3478KUBIŠOVÁ Daniela1961KŠL Robin Zvolen961veteráni 2
3489MEKÝŠ Peter1962KŠL Robin Zvolen1949veteráni
34910MÜLLER Vladimír1964KŠL Robin Zvolen950veteráni
35011MÜLLEROVÁ KRAKOVÁ Gabriela1977KŠL Robin Zvolen951dospelí
35112MYŠIAK Štefan1954KŠL Robin Zvolen995veteráni 2
35213MYŠIAKOVÁ Sylvia1953KŠL Robin Zvolen1539veteráni 2
35314NEKVASIL Adam2001KŠL Robin Zvolen1141juniori
35415NEKVASIL Zdeno1997KŠL Robin Zvolen945dospelí
35516ORLAI Jozef2008KŠL Robin Zvolen2005deti do 14 rokov
35617PORUBSKÝ Danny2009KŠL Robin Zvolen2242deti do 12 rokov
35718RAČKO Ján1996KŠL Robin Zvolen946dospelí
35819URBLÍK Peter1984KŠL Robin Zvolen942dospelí
35920VALENT Ladislav1969KŠL Robin Zvolen939veteráni
36021VASIL Róbert1973KŠL Robin Zvolen940dospelí
36122VILHANOVÁ Bianka2004KŠL Robin Zvolen2004kadeti
36223ZVOLENSKÁ Martina1996KŠL Robin Zvolen944dospelí
3631DRAGÚŇ Oliver2004LaPK ELÁN1544kadeti
3642JELÍNKOVÁ Lenka1993LaPK ELÁN1250dospelí
3653KOČALKA Jakub1998LaPK ELÁN1310dospelí
3664KOSTELKA Vladimír1971LaPK ELÁN41veteráni
3675LACKO Lukáš1987LaPK ELÁN1254dospelí
3686MARÁK Michal1972LaPK ELÁN1251dospelí
3697NAGY Ferdinand1974LaPK ELÁN1165dospelí
3708PARTEL Vladimír1968LaPK ELÁN853veteráni
3719RADIČOVÁ Chiara2005LaPK ELÁN1501kadeti
37210RISCHER Richard1976LaPK ELÁN1166dospelí
37311TOMAŠOVIČ Matej2001LaPK ELÁN1701juniori
37412TOMČÍK Peter ml.2005LaPK ELÁN1311kadeti
37513ZOMBOROVÁ Linda1984LaPK ELÁN1702dospelí
37614ŽUGEC Peter1968LaPK ELÁN966veteráni
3771BALÁŽ Boris1997Liptovský školský lukostrelecký klub714dospelí
3782BALÁŽ Jozef1971Liptovský školský lukostrelecký klub1078veteráni
3793BALÁŽ Marek2004Liptovský školský lukostrelecký klub1048kadeti
3804BALÁŽ Miroslav1974Liptovský školský lukostrelecký klub1259dospelí
3815BALÁŽIKOVÁ Janka1982Liptovský školský lukostrelecký klub169dospelí
3826BALÁŽOVÁ Eliška1998Liptovský školský lukostrelecký klub1072dospelí
3837BENDÍK Miroslav1974Liptovský školský lukostrelecký klub1435dospelí
3848BENDÍKOVÁ Elena2004Liptovský školský lukostrelecký klub1368kadeti
3859BENDÍKOVÁ Elena1975Liptovský školský lukostrelecký klub1747dospelí
38610BLAŠKO Jaroslav1976Liptovský školský lukostrelecký klub1917dospelí
38711CÍGLER Peter1972Liptovský školský lukostrelecký klub2373dospelí
38812DRENGUBIAKOVÁ Terézia2001Liptovský školský lukostrelecký klub1929juniori
38913DUTKA Eduard1973Liptovský školský lukostrelecký klub1021dospelí
39014HALÍK Dalibor1971Liptovský školský lukostrelecký klub1930veteráni
39115HERVARTOVSKÁ Nikola2000Liptovský školský lukostrelecký klub886dospelí
39216HERVARTOVSKÝ Vladimír1972Liptovský školský lukostrelecký klub824dospelí
39317HLADKÁ Marta1968Liptovský školský lukostrelecký klub715veteráni
39418HLADKÝ Jaroslav1956Liptovský školský lukostrelecký klub369veteráni 2
39519HLADKÝ Marek1990Liptovský školský lukostrelecký klub370dospelí
39620ILAVSKÝ Ivan1979Liptovský školský lukostrelecký klub2196dospelí
39721JÁGERSKÝ Peter1976Liptovský školský lukostrelecký klub1653dospelí
39822JAMRICH Juraj1961Liptovský školský lukostrelecký klub2801000016veteráni 2
39923JOZEFČEK Martin2009Liptovský školský lukostrelecký klub2198deti do 12 rokov
40024KLEIN David2005Liptovský školský lukostrelecký klub1931kadeti
40125KOŠOVAN David1995Liptovský školský lukostrelecký klub1860dospelí
40226KUSÁ Daniela2005Liptovský školský lukostrelecký klub1444kadeti
40327KUSÝ Milan1963Liptovský školský lukostrelecký klub1918veteráni
40428LESÁK Marek1975Liptovský školský lukostrelecký klub2214dospelí
40529LESÁKOVÁ Ema2007Liptovský školský lukostrelecký klub2259deti do 14 rokov
40630MAJERÍK Andrej2003Liptovský školský lukostrelecký klub1830juniori
40731MAJERÍK Oskar1975Liptovský školský lukostrelecký klub1919dospelí
40832MIKLOŠKOVÁ Sára2004Liptovský školský lukostrelecký klub2044kadeti
40933MIKULOVÁ Veronika2005Liptovský školský lukostrelecký klub1829kadeti
41034MOKRIŠ Igor1948Liptovský školský lukostrelecký klub1440veteráni 2
41135NEMČEK Boris2006Liptovský školský lukostrelecký klub1928kadeti
41236ONDRUŠ Tobias2006Liptovský školský lukostrelecký klub2197kadeti
41337PAVELLOVÁ Anna1970Liptovský školský lukostrelecký klub1258veteráni
41438PIOVARČIOVÁ Adriana2004Liptovský školský lukostrelecký klub2246kadeti
41539ŠOLTÝSOVÁ Viktória2006Liptovský školský lukostrelecký klub1932kadeti
41640VENGRÍNIOVÁ Nina2003Liptovský školský lukostrelecký klub1706juniori
4171BENÍK Daniel1961LK Bašta1352veteráni 2
4182BUKOVSZKY Krisztina1972LK Bašta1410dospelí
4193DANCS Gergely1975LK Bašta1412dospelí
4204DÁVID Márti1966LK Bašta1411veteráni
4215HEGEDUŠ Ladislav1975LK Bašta1363dospelí
4226KORMOŠOVÁ Viktória2002LK Bašta1293juniori
4237LÉVAY Tibor ml.1986LK Bašta1292dospelí
4248LÉVAY Tibor st.1963LK Bašta1291veteráni
4251ČERNÝ Martin1979LK Bratislava1121dospelí
4262EŠTÓKOVÁ Zuzana2002LK Bratislava1304juniori
4273FABIÁNEK Patrik2000LK Bratislava1308dospelí
4284FERNANDEZ Leo2009LK Bratislava1587deti do 12 rokov
4295FERNANDEZ Mia2007LK Bratislava1586deti do 14 rokov
4306FILIPČÍK Tomáš2002LK Bratislava1207juniori
4317FILO Juraj2002LK Bratislava1122juniori
4328HUBÁČKOVÁ Michaela1989LK Bratislava1208dospelí
4339CHOMA Matej1998LK Bratislava987dospelí
43410JAVORKOVÁ Tamara2000LK Bratislava1306dospelí
43511KOTULIAK Martin1995LK Bratislava819dospelí
43612KOVÁČ Rastislav1975LK Bratislava1365dospelí
43713KOVÁČIKOVÁ Ema1999LK Bratislava1307dospelí
43814KOVÁČOVÁ Magdaléna2000LK Bratislava985dospelí
43915KOVÁČOVÁ Romana2000LK Bratislava1366dospelí
44016KRIŠTÓF Robert1970LK Bratislava774veteráni
44117LAŠTÚVKA Libor1991LK Bratislava1305dospelí
44218MÁLACH Peter1973LK Bratislava1032dospelí
44319MÁLACHOVÁ Tatiana Amy1997LK Bratislava1033dospelí
44420MIKULEC Ján1999LK Bratislava1210dospelí
44521MOKRÝ Jozef1994LK Bratislava703dospelí
44622NOVÁK Adam2001LK Bratislava1212juniori
44723RIŠKA Jeremiáš1998LK Bratislava1085dospelí
44824RUBANOVA Alona2002LK Bratislava1537juniori
44925ŠÍPOŠ Martin1988LK Bratislava1123dospelí
45026ŠÍPOŠ Peter1997LK Bratislava988dospelí
45127ŠVEHLÍK Ondrej1998LK Bratislava1108dospelí
45228VASKOVÁ Bibiana2004LK Bratislava1534kadeti
4531HREBENÁR Martin1997LK Dobšiná1504dospelí
4541BRIATKA Michal1979LK Epirus1744dospelí
4552HARABINOVÁ Jana1976LK Epirus17421000110dospelí
4563HORŇÁK Peter1973LK Epirus17431000111dospelí
4571JAKUBČÍK Marek1974LK Suchá nad Parnou1044dospelí
4582JAKUBČÍK Šimon2003LK Suchá nad Parnou1045juniori
4593OREŠANSKÝ Michal2003LK Suchá nad Parnou1248juniori
4604SCHWARZ Noe2002LK Suchá nad Parnou1043juniori
4615SCHWARZOVÁ Vanessa1998LK Suchá nad Parnou1042dospelí
4621HAVLÍČKOVÁ Andrea1999LK Svit1228dospelí
4632HAVLÍČKOVÁ Simona2005LK Svit1218kadeti
4643HERDA Tomáš2006LK Svit1639kadeti
4654KUČERA Marek2005LK Svit1288kadeti
4665KUMOROVITZOVÁ Jana1989LK Svit1290dospelí
4676MASLOVIAK Marko2005LK Svit1220kadeti
4687PETRUS Slavomír2007LK Svit1396deti do 14 rokov
4698POLÁČEKOVÁ Simona2001LK Svit1223juniori
4709SCHUSTER Tomáš2002LK Svit1367juniori
47110VARGA Pavol1974LK Svit1641dospelí
47211VARŠA Fabián2005LK Svit1287kadeti
47312ZIMA Mikuláš1999LK Svit1227dospelí
47413ZIMOVÁ Zuzana2000LK Svit1225dospelí
4751ĎUGEL Pavol1994LK Varín1324dospelí
4762ĎUGELOVÁ Anna1992LK Varín1000093dospelí
4773GABRIŠ Peter1980LK Varín1000078dospelí
4784GULÁŠOVÁ Zuzana2002LK Varín1000079juniori
4795HALABICA Lukáš1991LK Varín1000094dospelí
4806HODOŇ Matej1999LK Varín1000103dospelí
4817JANÍK Miroslav2006LK Varín1000092kadeti
4828KOŠTURIAK Maroš2002LK Varín1000099juniori
4839KRÁLIK Jaroslav1983LK Varín1000105dospelí
48410MAJERČÍK Eugen1970LK Varín1000076veteráni
48511MAJERČÍK Eugen ml.1993LK Varín1000090dospelí
48612MUŇKOVÁ Kristína2002LK Varín1000098juniori
48713OLBERT Tomáš2003LK Varín1000108juniori
48814PALLO Dávid2003LK Varín1000104juniori
48915PAĽO Boris1993LK Varín1000066dospelí
49016PAĽOVÁ Darina1972LK Varín14341000067dospelí
49117PAŇÁK Filip2002LK Varín1000100juniori
49218SKÁCEL Juraj1999LK Varín1000107dospelí
49319SKÁCEL Róbert1969LK Varín1000106veteráni
49420STRELČÍK Šimon2003LK Varín1000102juniori
49521ŠKOLNÍK Milan1960LK Varín1000077veteráni 2
49622ŠKOLNÍK Milan ml.1986LK Varín1000101dospelí
49723TICHÁ Júlia2002LK Varín1000080juniori
49824TLACHÁČ Branislav1998LK Varín1000097dospelí
49925TLACHÁČ Maroš2005LK Varín1000096kadeti
50026TLACHÁČ Tomáš2006LK Varín1000095kadeti
50127ZICHO Štefan1969LK Varín9571000091veteráni
50228ŽÁK Timotej1996LK Varín1000074dospelí
5031ANTALÍKOVÁ Klára2004LK Veľké Zálužie1535kadeti
5042GERGIČ Juraj1993LK Veľké Zálužie1216dospelí
5053JAMRICH Kamil1997LK Veľké Zálužie1215dospelí
5064KOMÁRŇANSKÝ Jozef1976LK Veľké Zálužie1381dospelí
5075MAČEK Filip2002LK Veľké Zálužie1532juniori
5086MAČEKOVÁ Tamara2003LK Veľké Zálužie1533juniori
5097MORAVČÍK Ladislav1993LK Veľké Zálužie1037dospelí
5101BOŠANSKÝ Miroslav1984LK Viničné52dospelí
5112FIŠEROVÁ Lenka1981LK Viničné762dospelí
5123KOKAVCOVÁ Anita1966LK Viničné1234veteráni
5134KOZÁK Anton1973LK Viničné614dospelí
5145KOZÁK Matúš1999LK Viničné1309dospelí
5156LUKAČKA Andrej1983LK Viničné59dospelí
5167MELICHAR Tibor st.1959LK Viničné5veteráni 2
5178MELICHAROVÁ Mária1960LK Viničné7veteráni 2
5189SPURNÁ Monika2003LK Viničné1097juniori
51910SUMMER Erik1974LK Viničné1555dospelí
5201DANKO Štefan1979LO ŠK Bodva1336dospelí
5212LYOCSA Karol1940LO ŠK Bodva357veteráni 2
5221GREŠOVÁ Lucia1980LOVEC Kysucký lukostrelecký klub1722dospelí
5232HOLIER Jozef1968LOVEC Kysucký lukostrelecký klub2111veteráni
5243KRÁLIK Jaroslav1983LOVEC Kysucký lukostrelecký klub2112dospelí
5254KRÁLIK Ľubo1975LOVEC Kysucký lukostrelecký klub2113dospelí
5265ŠKOLNÍK Milan1960LOVEC Kysucký lukostrelecký klub2114veteráni 2
5276ŠKOLNÍK Milan ml.1986LOVEC Kysucký lukostrelecký klub2115dospelí
5281ANTALOVÁ Silvia1996LŠLK Liptovský Mikuláš1249dospelí
5292DROPPOVÁ Natália2005LŠLK Liptovský Mikuláš1436kadeti
5303FORGÁČOVÁ Eva2002LŠLK Liptovský Mikuláš1442juniori
5314FORGÁČOVÁ Jana1998LŠLK Liptovský Mikuláš1441dospelí
5325GALICA Juraj1999LŠLK Liptovský Mikuláš1079dospelí
5336GALICOVÁ Tatiana1995LŠLK Liptovský Mikuláš1075dospelí
5347HLADKÁ Jarmila1994LŠLK Liptovský Mikuláš485dospelí
5358HLIVA Timotej2002LŠLK Liptovský Mikuláš1080juniori
5369KNAPČOK Andrej Ján2004LŠLK Liptovský Mikuláš1438kadeti
53710ŠEBOVÁ Tatiana 1977LŠLK Liptovský Mikuláš1437dospelí
53811ŠVOLÍK Filip1993LŠLK Liptovský Mikuláš780dospelí
53912TOMČÍK Andrej1996LŠLK Liptovský Mikuláš1077dospelí
54013TOMČÍK Marián 2003LŠLK Liptovský Mikuláš1443juniori
54114TOMČÍKOVÁ Simona1998LŠLK Liptovský Mikuláš1074dospelí
54215URBANOVÁ Jana1998LŠLK Liptovský Mikuláš1073dospelí
54316VYORAL Dominik2003LŠLK Liptovský Mikuláš1439juniori
5441GANOCZY Zuzana1977LUK KLUB POHODA2382dospelí
5452GAŠPARÍK Marek1978LUK KLUB POHODA1661dospelí
5463KRUŽLIAK Martin1982LUK KLUB POHODA2384dospelí
5471AMBRÓZ Jozef1955Lukostrelec BB1977veteráni 2
5482BALCO Miroslav2005Lukostrelec BB1741kadeti
5493BARLA Ladislav1967Lukostrelec BB2254veteráni
5504BARTOŠOVÁ Broňa2004Lukostrelec BB2039kadeti
5515BEČKOVÁ Lucia2002Lukostrelec BB1892juniori
5526BELIČKA Hugo2001Lukostrelec BB1345juniori
5537BEŇO Marek2008Lukostrelec BB2040deti do 14 rokov
5548BILSKÁ Kamila1983Lukostrelec BB2232dospelí
5559BODOR Adam2001Lukostrelec BB1748juniori
55610BRNDIAROVÁ Kamila2005Lukostrelec BB2374kadeti
55711BUKOVÁ Daniela2004Lukostrelec BB1459kadeti
55812BUKOVÁ Jana1976Lukostrelec BB1486dospelí
55913BUKOVÝ Filip2000Lukostrelec BB1297dospelí
56014BULLOVÁ Eva1996Lukostrelec BB1343dospelí
56115BURIAN Filip2001Lukostrelec BB1161juniori
56216CIRÁKOVÁ Dominika1989Lukostrelec BB2233dospelí
56317DÁVID Alex2003Lukostrelec BB1341juniori
56418DÁVIDOVÁ Korrin2006Lukostrelec BB1342kadeti
56519DEMJAN Viliam2008Lukostrelec BB2041deti do 14 rokov
56620DIECHA Martin1976Lukostrelec BB1762dospelí
56721DLHOŠ Pavol Oliver1998Lukostrelec BB1160dospelí
56822DOBIŠ Róbert1972Lukostrelec BB1156dospelí
56923DRÁBIK Igor2006Lukostrelec BB1671kadeti
57024DURAJ Daniel1978Lukostrelec BB1707dospelí
57125DURAJ Daniel Július2003Lukostrelec BB1498juniori
57226FAZEKAŠ Martin2004Lukostrelec BB2234kadeti
57327FUSKO Lukáš2007Lukostrelec BB2053deti do 14 rokov
57428GALBAVÁ Karin2003Lukostrelec BB1708juniori
57529GAZDÍK Slavomír1971Lukostrelec BB1492veteráni
57630GIERTLIOVÁ Samanta2002Lukostrelec BB1672juniori
57731GOMBALA Martin2001Lukostrelec BB1673juniori
57832GREPL Pavel1980Lukostrelec BB1893dospelí
57933GREPL Peter1977Lukostrelec BB1869dospelí
58034GREPLOVÁ Timea2010Lukostrelec BB2054deti do 12 rokov
58135GROMADOVÁ Tereza2006Lukostrelec BB2210kadeti
58236HANZELOVÁ Júlia2003Lukostrelec BB1487juniori
58337HARŤANSKÝ Ondrej1998Lukostrelec BB1076dospelí
58438HOLKA Peter2004Lukostrelec BB1531kadeti
58539HOLUBČÍKOVÁ Ema2001Lukostrelec BB2128juniori
58640Hromada Juraj1958Lukostrelec BB2377veteráni 2
58741HUPKA Viktor1981Lukostrelec BB1493dospelí
58842CHLEBOVEC Matúš2010Lukostrelec BB2209deti do 12 rokov
58943JASNÝ Martin1998Lukostrelec BB1164dospelí
59044KAČALIAKOVÁ Magdaléna2007Lukostrelec BB2042deti do 14 rokov
59145KAŇA Peter1961Lukostrelec BB1155veteráni 2
59246KAPUSTOVÁ Kristína2001Lukostrelec BB1162juniori
59347KARCEL Peter1983Lukostrelec BB1112dospelí
59448KAŠTAN Matej1999Lukostrelec BB1674dospelí
59549KLAČANOVÁ Klára2004Lukostrelec BB1749kadeti
59650KLENOVČAN Pavel1950Lukostrelec BB2245veteráni 2
59751KLIMENT Igor1974Lukostrelec BB1652dospelí
59852KLIMENT Richard2000Lukostrelec BB1650dospelí
59953KLIMENTOVÁ Erika2001Lukostrelec BB1651juniori
60054KLIMOVÁ Diana1988Lukostrelec BB1763dospelí
60155KNIŽKA Ján1975Lukostrelec BB1356dospelí
60256KNIŽKOVÁ Tereza2005Lukostrelec BB1496kadeti
60357KOREŇ Lukáš2006Lukostrelec BB2261kadeti
60458KOVÁČ Michal1987Lukostrelec BB2378dospelí
60559KOVALČÍK Róbert2005Lukostrelec BB2043kadeti
60660KOVALČÍKOVÁ Kristína2000Lukostrelec BB2207dospelí
60761KOVANDA Viktor1994Lukostrelec BB2093dospelí
60862KRNÁČ Martin2005Lukostrelec BB1819kadeti
60963KUBIŠOVÁ Barbora2002Lukostrelec BB1144juniori
61064KUNDRATA Adam2001Lukostrelec BB1295juniori
61165KURACINA Jakub2007Lukostrelec BB1494deti do 14 rokov
61266KURACINOVÁ Lucia2004Lukostrelec BB1495kadeti
61367LONGA Adam2000Lukostrelec BB1709dospelí
61468LUČANSKÝ Michal1986Lukostrelec BB1113dospelí
61569LUKAČOVIČ Aleš2004Lukostrelec BB2235kadeti
61670MAĎAR Tomáš1982Lukostrelec BB1338dospelí
61771MALINA Radoslav1978Lukostrelec BB1114dospelí
61872MEDVEĎ Matej2003Lukostrelec BB2133juniori
61973MICHALOVÁ Sandra2005Lukostrelec BB1710kadeti
62074MICHELÍK Jonatan2001Lukostrelec BB1296juniori
62175MILLINGTON Alexander William Edward1992Lukostrelec BB2045dospelí
62276MIŠURA Lukáš2006Lukostrelec BB2091kadeti
62377MORAVČÍK Marián1985Lukostrelec BB1115dospelí
62478MÚČKA Jaroslav1989Lukostrelec BB1256dospelí
62579MURČEKOVÁ Ema2006Lukostrelec BB1818kadeti
62680MURGAŠOVÁ Ema2002Lukostrelec BB1863juniori
62781NERADNÝ Max2001Lukostrelec BB1346juniori
62882ONDRUŠKA Anton1962Lukostrelec BB1738veteráni
62983OPÁLKOVÁ Thea2004Lukostrelec BB2375kadeti
63084ORAVEC Matúš2003Lukostrelec BB2046juniori
63185PANTLÍK Jozef1992Lukostrelec BB1515dospelí
63286PASTOREK Peter st.1979Lukostrelec BB1299dospelí
63387PEŤKO Matúš2004Lukostrelec BB1497kadeti
63488PETRÍK Oliver2008Lukostrelec BB2211deti do 14 rokov
63589PITOŇÁKOVÁ Katarína1999Lukostrelec BB1895dospelí
63690PLINTOVIČ Filip2002Lukostrelec BB1355juniori
63791PNIAK Tomáš1977Lukostrelec BB1764dospelí
63892PODOBOVÁ Barbora1969Lukostrelec BB1159veteráni
63993PONICKÝ Milan1986Lukostrelec BB1255dospelí
64094RAKYTA Martin2004Lukostrelec BB1530kadeti
64195REDLINGER Leo2004Lukostrelec BB1460kadeti
64296SALATNAJOVA Michaela2004Lukostrelec BB2047kadeti
64397SCHNEIDER Leo2005Lukostrelec BB1490kadeti
64498SCHNEIDEROVÁ Vera2003Lukostrelec BB1491juniori
64599SLIAČAN Matej2004Lukostrelec BB1715kadeti
646100SLIAČAN Viliam1971Lukostrelec BB2048veteráni
647101SLIAČANOVÁ Viktória2002Lukostrelec BB1864juniori
648102SNOPKO Jakub2006Lukostrelec BB2049kadeti
649103STANČÍK Branislav1972Lukostrelec BB1740dospelí
650104STEVENS Robertus Johannes1972Lukostrelec BB2236dospelí
651105STYK Ľubomír1979Lukostrelec BB1116dospelí
652106SZATMÁRI Ján1954Lukostrelec BB2276veteráni 2
653107SZATMÁRIOVÁ Lýdia2003Lukostrelec BB2055juniori
654108SZATMÁRIOVÁ Lýdia1963Lukostrelec BB2282veteráni
655109ŠALAMÚN Jaroslav1972Lukostrelec BB2050dospelí
656110ŠALAMÚN Matúš2001Lukostrelec BB1529juniori
657111ŠALAMÚNOVÁ Lucia2005Lukostrelec BB1739kadeti
658112ŠEVČÍKOVÁ Miriam1969Lukostrelec BB1712veteráni
659113ŠIDLOVÁ Kristína2003Lukostrelec BB1817juniori
660114ŠIMO Andrej2001Lukostrelec BB1499juniori
661115ŠIMONOVÁ Zuzana2007Lukostrelec BB2379deti do 14 rokov
662116ŠKOLNÍKOVÁ Hana2009Lukostrelec BB2208deti do 12 rokov
663117ŠKREČKOVÁ Eva1954Lukostrelec BB1713veteráni 2
664118ŠOGANIČOVÁ Veronika2004Lukostrelec BB2092kadeti
665119ŠRENKELOVÁ Michaela2003Lukostrelec BB1714juniori
666120ŠTANDA David2005Lukostrelec BB2051kadeti
667121ŠTEFKOVIČ Ivan1994Lukostrelec BB1528dospelí
668122ŠULAJOVÁ Katarína1991Lukostrelec BB1500dospelí
669123ŠVABOVSKÁ Natália2003Lukostrelec BB1711juniori
670124TEPLANOVÁ Alžbeta1998Lukostrelec BB1716dospelí
671125TOKÁROVÁ Andrea1994Lukostrelec BB2096dospelí
672126TWYMAN Henry Robert1989Lukostrelec BB1894dospelí
673127VAJDOVÁ Daniela2001Lukostrelec BB1340juniori
674128VAJSOVÁ Ingrid1975Lukostrelec BB1344dospelí
675129VALACH Peter1972Lukostrelec BB1488dospelí
676130VALACHOVÁ Zina2005Lukostrelec BB1745kadeti
677131VIGAŠ Martin2005Lukostrelec BB2380kadeti
678132ZÁBORSKÁ Alena1991Lukostrelec BB1737dospelí
679133ZAGARI Frančesko2005Lukostrelec BB1339kadeti
680134ZACHAR Oliver2006Lukostrelec BB2212kadeti
681135ZAJDENOVÁ Danica1967Lukostrelec BB1746veteráni
682136ZÁSKALANOVÁ Dorota2003Lukostrelec BB1717juniori
683137ZÁSKALANOVÁ Tamara2007Lukostrelec BB2052deti do 14 rokov
684138ZAVADIL Vratislav1959Lukostrelec BB1649veteráni 2
685139ŽILÁKOVÁ Martina1974Lukostrelec BB1489dospelí
6861CAHEL Roman1973Lukostrelecký a paintballový klub Elán2178dospelí
6872DRAGÚŇ Martin1976Lukostrelecký a paintballový klub Elán1543dospelí
6883HAJKO Ivan1977Lukostrelecký a paintballový klub Elán1041dospelí
6894KOSZEGIOVÁ Anna1984Lukostrelecký a paintballový klub Elán1704dospelí
6905KOVÁČ Michal1973Lukostrelecký a paintballový klub Elán1898dospelí
6916KOVÁČOVÁ Lujza2009Lukostrelecký a paintballový klub Elán1899deti do 12 rokov
6927KUBIŠ Dalibor1972Lukostrelecký a paintballový klub Elán1900dospelí
6938LABUDOVÁ Martina1979Lukostrelecký a paintballový klub Elán850dospelí
6949ĽACH Jakub1986Lukostrelecký a paintballový klub Elán1997dospelí
69510POKORÁDI Viktória2004Lukostrelecký a paintballový klub Elán1703kadeti
69611TOMČÍK Peter1979Lukostrelecký a paintballový klub Elán830dospelí
69712TRIBULÍKOVÁ Anna2004Lukostrelecký a paintballový klub Elán1902kadeti
69813VELČÍK Michal1979Lukostrelecký a paintballový klub Elán35dospelí
6991KRÁLL Miroslav1969Lukostrelecký klub Sagittarius2087veteráni
7002PETRÁŠ Viliam1969Lukostrelecký klub Sagittarius2088veteráni
7013RUSNÁK Erik2001Lukostrelecký klub Sagittarius2089juniori
7024SVETLÍKOVÁ Renáta1965Lukostrelecký klub Sagittarius2372veteráni
7035ŠOVČÍKOVÁ Monika1979Lukostrelecký klub Sagittarius2226dospelí
7041ANTAL Alex1999Lukostrelecký klub X - Focus1302dospelí
7052ANTAL Marián1957Lukostrelecký klub X - Focus1242veteráni 2
7063BAČA Peter1980Lukostrelecký klub X - Focus1879dospelí
7074BAČA Tomas2008Lukostrelecký klub X - Focus1880deti do 14 rokov
7085BARTKO Benjamín2010Lukostrelecký klub X - Focus2349deti do 12 rokov
7096BOSÁ Alica2005Lukostrelecký klub X - Focus2215kadeti
7107CSIZMADIA Imrich1966Lukostrelecký klub X - Focus1903veteráni
7118FERJO Ján Jakub2005Lukostrelecký klub X - Focus2073kadeti
7129FERJO Marián1973Lukostrelecký klub X - Focus2216dospelí
71310FERRARES Damián2007Lukostrelecký klub X - Focus2230deti do 14 rokov
71411FRYK Vladimír1979Lukostrelecký klub X - Focus1878dospelí
71512FRYKOVÁ Alexandra2008Lukostrelecký klub X - Focus1877deti do 14 rokov
71613JAKUBKO Lukaš1992Lukostrelecký klub X - Focus1904dospelí
71714KMECOVÁ Lýdia2002Lukostrelecký klub X - Focus2229juniori
71815KOREČKOVÁ Tamara2004Lukostrelecký klub X - Focus2228kadeti
71916KROTKÁ Stela2000Lukostrelecký klub X - Focus1454dospelí
72017MARIŇÁK Vladimír2007Lukostrelecký klub X - Focus2217deti do 14 rokov
72118MIHAĽÁK Jurko2008Lukostrelecký klub X - Focus2350deti do 14 rokov
72219MIŠKO Michal2008Lukostrelecký klub X - Focus2369deti do 14 rokov
72320MIŽENKO Matúš2005Lukostrelecký klub X - Focus1450kadeti
72421PETRÍK Samuel2000Lukostrelecký klub X - Focus1876dospelí
72522PRAMNÍKOVÁ Martina2003Lukostrelecký klub X - Focus1875juniori
72623STACH Stanislav1979Lukostrelecký klub X - Focus2218dospelí
72724ŠEBEŠ ,SEN. Norbert1975Lukostrelecký klub X - Focus2220dospelí
72825ŠEBEŠ Norbert2005Lukostrelecký klub X - Focus2219kadeti
72926ŠITÁR Marek1974Lukostrelecký klub X - Focus1245dospelí
73027TARBAJ Daniel1991Lukostrelecký klub X - Focus1874dospelí
73128TKÁČOVÁ Miloslava2005Lukostrelecký klub X - Focus1873kadeti
73229TUTOKY František1967Lukostrelecký klub X - Focus2221veteráni
7331ANDREINI Michele2006Lukostrelecký klub Bratislava2343kadeti
7342BAĎO Milan2003Lukostrelecký klub Bratislava1585juniori
7353BAJNÓCIOVÁ Alica1972Lukostrelecký klub Bratislava2248dospelí
7364BAJNOCIOVÁ Veronika2005Lukostrelecký klub Bratislava2159kadeti
7375BAJTEKOVÁ Veronika2003Lukostrelecký klub Bratislava1206juniori
7386BALÁŽ Martin1991Lukostrelecký klub Bratislava919dospelí
7397BARÁNKO Stanislav1962Lukostrelecký klub Bratislava800veteráni
7408BARÁNKOVÁ Andrea1973Lukostrelecký klub Bratislava1110dospelí
7419BARÁNKOVÁ Denisa2001Lukostrelecký klub Bratislava837juniori
74210BAŠE Lucia2002Lukostrelecký klub Bratislava1348juniori
74311BEINROHR Alex2006Lukostrelecký klub Bratislava2146kadeti
74412BEINROHR Ernest1977Lukostrelecký klub Bratislava2252dospelí
74513BELIANSKÁ Sarah1999Lukostrelecký klub Bratislava2097dospelí
74614BLAŽÍČKOVÁ Katarína1994Lukostrelecký klub Bratislava1375dospelí
74715BRESTOVANSKÝ Tomáš2008Lukostrelecký klub Bratislava2370deti do 14 rokov
74816BROOKES Nicholas2007Lukostrelecký klub Bratislava1416deti do 14 rokov
74917BURDOVÁ Barbora2001Lukostrelecký klub Bratislava2162juniori
75018ČIŽMÁR Andrej2004Lukostrelecký klub Bratislava1269kadeti
75119ČIŽMÁROVÁ Viktória2001Lukostrelecký klub Bratislava1276juniori
75220DEDINSKÁ Karolína2008Lukostrelecký klub Bratislava2249deti do 14 rokov
75321DOMČEKOVÁ Jana2008Lukostrelecký klub Bratislava2303deti do 14 rokov
75422DOMORÁK Adam2002Lukostrelecký klub Bratislava1583juniori
75523DOMORÁK Alexej1956Lukostrelecký klub Bratislava1955veteráni 2
75624FERANEC Tomáš2006Lukostrelecký klub Bratislava1582kadeti
75725FILIP Ivan1959Lukostrelecký klub Bratislava1979veteráni 2
75826FILIPOVÁ Eliška2005Lukostrelecký klub Bratislava1557kadeti
75927FRANCŮ Ondrej2000Lukostrelecký klub Bratislava1312dospelí
76028GERS Richard2004Lukostrelecký klub Bratislava2144kadeti
76129GRANEC Matúš2000Lukostrelecký klub Bratislava1999dospelí
76230HERNANDO Diego1999Lukostrelecký klub Bratislava873dospelí
76331HERNANDO Mateo2005Lukostrelecký klub Bratislava1241kadeti
76432HOBLÍK Jakub1992Lukostrelecký klub Bratislava2355dospelí
76533HORŇÁK Martin1977Lukostrelecký klub Bratislava158dospelí
76634HURBAN Martin1991Lukostrelecký klub Bratislava571dospelí
76735HURBAN Vladimír ml.1996Lukostrelecký klub Bratislava568dospelí
76836HURBAN Vladimír st.1969Lukostrelecký klub Bratislava573veteráni
76937HURBANOVÁ Alena1964Lukostrelecký klub Bratislava645veteráni
77038KARNIŠ Peter1976Lukostrelecký klub Bratislava1952dospelí
77139KASPERKEVIČ Tomáš1978Lukostrelecký klub Bratislava1209dospelí
77240KATONA Lukáš2002Lukostrelecký klub Bratislava2145juniori
77341KOTLEBA Michal1997Lukostrelecký klub Bratislava2170dospelí
77442KRAJČOVÁ Karin2008Lukostrelecký klub Bratislava1920deti do 14 rokov
77543KUBICA Radovan1974Lukostrelecký klub Bratislava39dospelí
77644KUNDRACIK Daniel1998Lukostrelecký klub Bratislava874dospelí
77745KUNDRACIK František1959Lukostrelecký klub Bratislava921veteráni 2
77846KUNDRACIKOVÁ Iveta1962Lukostrelecký klub Bratislava986veteráni
77947KÚTNIKOVÁ Karolína2005Lukostrelecký klub Bratislava2267kadeti
78048LEXMANN David2007Lukostrelecký klub Bratislava1751deti do 14 rokov
78149LUČANIČOVÁ Zuzana1993Lukostrelecký klub Bratislava764dospelí
78250LUPTÁK Jakub2003Lukostrelecký klub Bratislava2074juniori
78351MACHÁČEK Rudolf1989Lukostrelecký klub Bratislava2344dospelí
78452MACHÁN Maroš2003Lukostrelecký klub Bratislava13151000052juniori
78553MLYNARČÍK Milan1980Lukostrelecký klub Bratislava1565dospelí
78654NAGYIDAI Ernest2001Lukostrelecký klub Bratislava1752juniori
78755NEMEČKAYOVÁ Stela2007Lukostrelecký klub Bratislava1921deti do 14 rokov
78856ONDÍK Pavol1990Lukostrelecký klub Bratislava2142dospelí
78957PÁLFY Marek2006Lukostrelecký klub Bratislava2305kadeti
79058PEČOVÁ Andrea1997Lukostrelecký klub Bratislava1280dospelí
79159PEKAROVIČ Juraj1999Lukostrelecký klub Bratislava1445dospelí
79260PIJÁK Samuel2000Lukostrelecký klub Bratislava1446dospelí
79361PIJÁK Vladimír1967Lukostrelecký klub Bratislava1266veteráni
79462PIJÁKOVÁ Natália2002Lukostrelecký klub Bratislava1274juniori
79563POIZL Dominik2000Lukostrelecký klub Bratislava1485dospelí
79664PONGRÁCZ Peter1974Lukostrelecký klub Bratislava991dospelí
79765POZSONYIOVÁ Petra2005Lukostrelecký klub Bratislava2173kadeti
79866ROCH Tomáš2004Lukostrelecký klub Bratislava2163kadeti
79967ROSTÁS Dávid2005Lukostrelecký klub Bratislava1546kadeti
80068ROSTÁS Kristína1977Lukostrelecký klub Bratislava1545dospelí
80169ROSTÁS Zoltán1977Lukostrelecký klub Bratislava1561dospelí
80270SEDLMAIR Gabriel2011Lukostrelecký klub Bratislava2265deti do 10 rokov
80371SESTRIENKA Juraj1982Lukostrelecký klub Bratislava1213dospelí
80472SESTRIENKA Juraj2013Lukostrelecký klub Bratislava2166deti do 10 rokov
80573SESTRIENKOVÁ Jarmila1980Lukostrelecký klub Bratislava1214dospelí
80674SIPOSOVÁ Lea2007Lukostrelecký klub Bratislava1566deti do 14 rokov
80775SLÁDEK Tomáš2002Lukostrelecký klub Bratislava1584juniori
80876SRDOŠ Viliam2000Lukostrelecký klub Bratislava1090dospelí
80977STANČÍK Samuel2002Lukostrelecký klub Bratislava1376juniori
81078SUČÍKOVÁ Patrícia2001Lukostrelecký klub Bratislava2164juniori
81179SZABÓ Viktor2008Lukostrelecký klub Bratislava2143deti do 14 rokov
81280ŠIMEK Branislav1976Lukostrelecký klub Bratislava2165dospelí
81381ŠÍPOŠ Pavel1951Lukostrelecký klub Bratislava1083veteráni 2
81482TUŽINSKÁ Ema2005Lukostrelecký klub Bratislava1933kadeti
81583UJVÁRI Matilda2010Lukostrelecký klub Bratislava2253deti do 12 rokov
81684VARCHOLÍK Michal2003Lukostrelecký klub Bratislava2250juniori
81785VIDA Peter1975Lukostrelecký klub Bratislava202dospelí
81886VIDOVÁ Hanka2007Lukostrelecký klub Bratislava1474deti do 14 rokov
81987VIDOVÁ Soňa1974Lukostrelecký klub Bratislava1562dospelí
82088VOROŠ Lukáš2005Lukostrelecký klub Bratislava1961kadeti
82189ZAHRADÍČEK Martin2005Lukostrelecký klub Bratislava2076kadeti
8221CSEREPES Daniel2004Lukostrelecký klub Danubia1580kadeti
8232CSEREPES Fanny2006Lukostrelecký klub Danubia1578kadeti
8243ERDÉLYIOVÁ Jana2005Lukostrelecký klub Danubia2348kadeti
8254FARKAŠOVÁ Zora2006Lukostrelecký klub Danubia1577kadeti
8265GÓDÁNY Marcus2009Lukostrelecký klub Danubia1983deti do 12 rokov
8276HÝREŠOVÁ Cintia2004Lukostrelecký klub Danubia1581kadeti
8287MARCELL Marko2004Lukostrelecký klub Danubia1699kadeti
8298MERTUSOVÁ Ivona1966Lukostrelecký klub Danubia760veteráni
8309MEZEI Fabián2009Lukostrelecký klub Danubia2223deti do 12 rokov
83110MOTUSOVÁ Lucia2003Lukostrelecký klub Danubia1994juniori
83211NAGY Tomáš2007Lukostrelecký klub Danubia2347deti do 14 rokov
83312POKORNÁ Nikol2002Lukostrelecký klub Danubia1993juniori
83413ŠIMŠÍKOVÁ Alexanda2005Lukostrelecký klub Danubia2346kadeti
8351VILIM Peter1977Lukostrelecký klub Dobšiná15031000115dospelí
8362VILIMOVÁ Veronika2000Lukostrelecký klub Dobšiná15051000116dospelí
8373VILIMOVÁ Viktória2003Lukostrelecký klub Dobšiná15061000117juniori
8381BARANYAI Zsolt1973Lukostrelecký klub Hubert Arrows1911dospelí
8392BOSÁ Gabriela2005Lukostrelecký klub Hubert Arrows1870kadeti
8403BOSÝ Marián1977Lukostrelecký klub Hubert Arrows1509dospelí
8414BOŠANSKÝ Jozef1976Lukostrelecký klub Hubert Arrows1513dospelí
8425CÍBIK David2004Lukostrelecký klub Hubert Arrows2085kadeti
8436CÍBIK Pavol1973Lukostrelecký klub Hubert Arrows2084dospelí
8447DARÁZS Ladislav1978Lukostrelecký klub Hubert Arrows1510dospelí
8458DARÁZS Mária1977Lukostrelecký klub Hubert Arrows1511dospelí
8469DEÁK Karol1957Lukostrelecký klub Hubert Arrows1700veteráni 2
84710HÁJKOVÁ Patrícia1998Lukostrelecký klub Hubert Arrows2086dospelí
84811HÉGL Gabriel1988Lukostrelecký klub Hubert Arrows2156dospelí
84912HORVÁTH Dušan1973Lukostrelecký klub Hubert Arrows1508dospelí
85013KAJMA Ladislav1974Lukostrelecký klub Hubert Arrows2356dospelí
85114KENDERA Peter1989Lukostrelecký klub Hubert Arrows1548dospelí
85215KOMPAS Marek1963Lukostrelecký klub Hubert Arrows2358veteráni
85316KOMPAS Martin2002Lukostrelecký klub Hubert Arrows2123juniori
85417KRASŇANSKÁ Monika1968Lukostrelecký klub Hubert Arrows2357veteráni
85518KRASŇANSKÝ Igor1968Lukostrelecký klub Hubert Arrows2359veteráni
85619KUN Benjamín1974Lukostrelecký klub Hubert Arrows1956dospelí
85720KUN Sebastian Jesse2005Lukostrelecký klub Hubert Arrows1910kadeti
85821KUNOVÁ Kristína1981Lukostrelecký klub Hubert Arrows1909dospelí
85922KURUCZ Miroslav1988Lukostrelecký klub Hubert Arrows1512dospelí
86023MAGYARICS Pavol1952Lukostrelecký klub Hubert Arrows13011000029veteráni 2
86124MLINKOVICS Alex2005Lukostrelecký klub Hubert Arrows1980kadeti
86225MLINKOVICSOVÁ Edita1974Lukostrelecký klub Hubert Arrows2125dospelí
86326SARKA Rastislav1972Lukostrelecký klub Hubert Arrows2090dospelí
86427ŠTUK Jakub1990Lukostrelecký klub Hubert Arrows2081dospelí
86528TÓTH Dáriusz2009Lukostrelecký klub Hubert Arrows2360deti do 12 rokov
86629ŽENČÁR Pavol1997Lukostrelecký klub Hubert Arrows1786dospelí
8671DOLEŽAL Jozef1956Lukostrelecký klub Malinovo331veteráni 2
8682DOLEŽALOVÁ Lenka1986Lukostrelecký klub Malinovo511000043dospelí
8693JANKO Dávid2010Lukostrelecký klub Malinovo1776deti do 12 rokov
8704JANKO Oliver2006Lukostrelecký klub Malinovo1668kadeti
8715JANKO Peter1977Lukostrelecký klub Malinovo1777dospelí
8726KRIZAN Cyril1970Lukostrelecký klub Malinovo2116veteráni
8737KRIZAN Cyril2004Lukostrelecký klub Malinovo2117kadeti
8748KRIŽANOVÁ Henrieta1975Lukostrelecký klub Malinovo2118dospelí
8751GAŠPARCOVÁ Patrícia1986Lukostrelecký klub Perun1380dospelí
8762KOLLÁRIK Ivan1966Lukostrelecký klub Perun1379veteráni
8773KRÁLIK Róbert1977Lukostrelecký klub Perun1575dospelí
8784KREUTZOVÁ Olívia2001Lukostrelecký klub Perun2263juniori
8795MANĎÁKOVÁ Tatiana1998Lukostrelecký klub Perun1813dospelí
8806NOVÁK Ľubomír1975Lukostrelecký klub Perun1945dospelí
8817SAGAN Ján1983Lukostrelecký klub Perun1576dospelí
8821BARTOŠOVÁ Mária1961Lukostrelecký klub Piešťany803veteráni 2
8832PODMANICKÝ Martin1982Lukostrelecký klub Piešťany805dospelí
8843VARŠAVÍK Radim1977Lukostrelecký klub Piešťany804dospelí
8851BUZEK Alex2005Lukostrelecký klub Senica1957kadeti
8862DECSI Leonardo2007Lukostrelecký klub Senica2158deti do 14 rokov
8873DECSI Robert1974Lukostrelecký klub Senica2157dospelí
8884GÁL Peter1962Lukostrelecký klub Senica1969veteráni
8895GÁLOVÁ Barbora1972Lukostrelecký klub Senica1750dospelí
8906JANKOVIČ Ladislav1974Lukostrelecký klub Senica2131dospelí
8917KNOŠKOVÁ Jana1976Lukostrelecký klub Senica1960dospelí
8928KUBÍČEK Libor ml.2001Lukostrelecký klub Senica1081juniori
8939KUBÍČEK Libor st.1968Lukostrelecký klub Senica1082veteráni
89410KUKLIŠ Ondrej1986Lukostrelecký klub Senica2258dospelí
89511KVALTÍN Anton1969Lukostrelecký klub Senica1759veteráni
89612MATÚŠOVÁ Katarína2007Lukostrelecký klub Senica2155deti do 14 rokov
89713RYBNIKÁROVÁ Daniela2004Lukostrelecký klub Senica2352kadeti
89814ŠÁLEK Tobias2006Lukostrelecký klub Senica2070kadeti
89915ŠÁLKOVÁ Taťána1967Lukostrelecký klub Senica2132veteráni
90016ŠEDIVÁ Elizabeta2003Lukostrelecký klub Senica1992juniori
90117ŠEDIVÝ Šimon2006Lukostrelecký klub Senica1959kadeti
90218ŠEDIVÝ Vladimír1975Lukostrelecký klub Senica1958dospelí
90319ŠULCOVÁ Miriam1977Lukostrelecký klub Senica2351dospelí
90420TRAPEZANLIDIS Areti2008Lukostrelecký klub Senica2353deti do 14 rokov
9051BELICA Ondrej2001Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1372juniori
9062CÁDER Marián1965Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1362veteráni
9073DRGOŇOVÁ Hanka2008Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou2339deti do 14 rokov
9084FRIDRICHOVÁ Jana1990Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1753dospelí
9095HAJAS Michal1985Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou793dospelí
9106HANZLÍK Matúš1990Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou468dospelí
9117HANZLÍK Rudolf1962Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou796veteráni
9128HIRNEROVÁ Lucia2003Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou2147juniori
9139HORVÁTHOVÁ Sára2008Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou2134deti do 14 rokov
91410HUDEKOVÁ Veronika1990Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou794dospelí
91511KARAŠINSKÝ Peter2005Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou2340kadeti
91612KOPECKÁ Adela Ester2010Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou2341deti do 12 rokov
91713LELOVIČ Nikolas2007Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1950deti do 14 rokov
91814LELOVIČ Tomas2010Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou2029deti do 12 rokov
91915MIHÁLIK Filip1999Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou884dospelí
92016NIKODÉM Jozef1954Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1754veteráni 2
92117NIKODÉMOVÁ Lea2003Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1138juniori
92218ORAVCOVÁ Natália2008Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1951deti do 14 rokov
92319OSTRADICKÁ Lucia2008Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou2135deti do 14 rokov
92420PLEVZA Jozef1961Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1755veteráni 2
92521PROCHÁZKA Miloš1963Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1996veteráni
92622PUTERA Adrián2002Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1178juniori
92723PUTERA Andrej1988Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1177dospelí
92824SEPEŠI Matúš2007Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1377deti do 14 rokov
92925SLÁMKOVÁ Ester2005Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1137kadeti
93026TOLLAROVIČOVÁ Adelka2010Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou2136deti do 12 rokov
93127VILČEK Ivana1980Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou2365dospelí
93228VRÁBEL Erik2008Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou2342deti do 14 rokov
93329ZITRICKÝ Radim1974Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1046dospelí
93430ŽOLDOŠOVÁ Kristína1975Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1333dospelí
9351BUKOVINOVÁ Nikola2002Lukostrelecký klub Svit2025juniori
9362DIČA Bruno2001Lukostrelecký klub Svit1222juniori
9373DIČOVÁ Martina1977Lukostrelecký klub Svit1390dospelí
9384GRIVALSKÁ Alexandra2004Lukostrelecký klub Svit1393kadeti
9395HAVLÍČEK Karel1968Lukostrelecký klub Svit1371veteráni
9406HUDECOVÁ Vlasta2002Lukostrelecký klub Svit1640juniori
9417KOZLEROVÁ Júlia2009Lukostrelecký klub Svit2026deti do 12 rokov
9428LIŠKA Ondrej1981Lukostrelecký klub Svit2027dospelí
9439PASTRNÁKOVÁ Martina1973Lukostrelecký klub Svit1970dospelí
94410POBIJAK Róbert2007Lukostrelecký klub Svit1391deti do 14 rokov
94511POBIJÁKOVÁ Eva1987Lukostrelecký klub Svit1972dospelí
94612RYBANSKÝ Karol1999Lukostrelecký klub Svit1395dospelí
94713SUCHY Anton1978Lukostrelecký klub Svit2194dospelí
94814VARGA Jakub1999Lukostrelecký klub Svit1971dospelí
94915VARGA Samuel2002Lukostrelecký klub Svit1392juniori
9501BAJUSZ Gábor1989Lukostrelecký klub TAS LELES1523dospelí
9512KÁZSMÉR Július1955Lukostrelecký klub TAS LELES1516veteráni 2
9523KÁZSMÉR Július ml.1991Lukostrelecký klub TAS LELES1517dospelí
9534PAPP Krištóf2001Lukostrelecký klub TAS LELES1519juniori
9545VARGA František1958Lukostrelecký klub TAS LELES1520veteráni 2
9556VIŠNAI Tibor1955Lukostrelecký klub TAS LELES1518veteráni 2
9567VOJTKO Dominik ml.2003Lukostrelecký klub TAS LELES1522juniori
9578VOJTKO Ladislav1978Lukostrelecký klub TAS LELES1521dospelí
9581DUREC Pavol1974Lukostrelecký klub Turiec1570dospelí
9592ELIÁŠOVÁ Miriam1983Lukostrelecký klub Turiec1801dospelí
9603FŰLŐP Martin1978Lukostrelecký klub Turiec1802dospelí
9614JAVORNÍCKY Martin1979Lukostrelecký klub Turiec18031000113dospelí
9625KAŠUBOVÁ Alexandra2005Lukostrelecký klub Turiec1804kadeti
9636KELEMEN Martin1982Lukostrelecký klub Turiec1805dospelí
9647KOSTOLNÍK Jozef1974Lukostrelecký klub Turiec2338dospelí
9658KOŠARIŠŤANOVÁ Ema2003Lukostrelecký klub Turiec1862juniori
9669LEGÁT Ján1967Lukostrelecký klub Turiec1982veteráni
96710REŤKOVSKÁ Adriana1971Lukostrelecký klub Turiec1991veteráni
96811REŤKOVSKÁ Veronika2002Lukostrelecký klub Turiec1868juniori
96912REŤKOVSKÝ Radovan1974Lukostrelecký klub Turiec1981dospelí
97013RYCHTÁRECH Juraj2007Lukostrelecký klub Turiec1806deti do 14 rokov
97114ZRUBEK Tomáš1982Lukostrelecký klub Turiec1569dospelí
9721ĎUGEL Jozef1964Lukostrelecký klub Varín956veteráni
9732PAĽO Bohumil1966Lukostrelecký klub Varín1325veteráni
9743PIROHA Ladislav1958Lukostrelecký klub Varín16651000068veteráni 2
9751BALÁŽIK Bohumil1950Lukostrelecký klub Veľké Zálužie168veteráni 2
9762BUČKO Peter1975Lukostrelecký klub Veľké Zálužie250dospelí
9773DURNÁ Katarína1964Lukostrelecký klub Veľké Zálužie333veteráni
9784DURNÝ Matúš st.1962Lukostrelecký klub Veľké Zálužie70veteráni
9795FUČÍK Cyril1947Lukostrelecký klub Veľké Zálužie77veteráni 2
9806FUČÍKOVÁ Margita1947Lukostrelecký klub Veľké Zálužie399veteráni 2
9817GARABÍKOVÁ Michaela1999Lukostrelecký klub Veľké Zálužie1294dospelí
9828HURTOŇ Roman1987Lukostrelecký klub Veľké Zálužie446dospelí
9839KANÁS Juraj1976Lukostrelecký klub Veľké Zálužie1358dospelí
98410KOMÁRŇANSKÁ Eva1972Lukostrelecký klub Veľké Zálužie1217dospelí
98511KOMÁRŇANSKÝ Miroslav1997Lukostrelecký klub Veľké Zálužie1120dospelí
98612KOZOLKA Ján1976Lukostrelecký klub Veľké Zálužie1119dospelí
98713MOCHNACKÝ Adrian2007Lukostrelecký klub Veľké Zálužie1995deti do 14 rokov
98814PETROVIČOVÁ Dominika2005Lukostrelecký klub Veľké Zálužie2345kadeti
98915PLAVÁK Milan1962Lukostrelecký klub Veľké Zálužie914veteráni
99016VELČIC František1948Lukostrelecký klub Veľké Zálužie2veteráni 2
99117VELČIC Michal2005Lukostrelecký klub Veľké Zálužie1373kadeti
99218VELČICOVÁ Zlatica1948Lukostrelecký klub Veľké Zálužie223veteráni 2
99319ZELEŇÁKOVÁ Dorota2005Lukostrelecký klub Veľké Zálužie1382kadeti
99420ZELEŇÁKOVÁ Františka2003Lukostrelecký klub Veľké Zálužie1526juniori
99521ŽIDEK Rastislav1956Lukostrelecký klub Veľké Zálužie781000057veteráni 2
99622ŽIDEKOVÁ Anna1958Lukostrelecký klub Veľké Zálužie791000058veteráni 2
9971JÁNOŠÍK Ondrej1994Lukostrelecký klub Viničné696dospelí
9982KRAVÁČEK Daniel1979Lukostrelecký klub Viničné599dospelí
9993KUTIŠ Matej2005Lukostrelecký klub Viničné1968kadeti
10004LACÚCHOVÁ Kristína1985Lukostrelecký klub Viničné18dospelí
10015SPURNÁ Soňa1966Lukostrelecký klub Viničné1098veteráni
10026SPURNÝ Dušan1968Lukostrelecký klub Viničné1571veteráni
10037SPURNÝ Martin1999Lukostrelecký klub Viničné998dospelí
10048ZVOLENSKÝ Adam2003Lukostrelecký klub Viničné2075juniori
10051BALAY Ladislav1960Lukostrelecký klub Žilina1599veteráni 2
10062BERZÁKOVÁ Stanislava2000Lukostrelecký klub Žilina1884dospelí
10073BODULÍK Daniel2003Lukostrelecký klub Žilina1885juniori
10084BRASO Pavel1958Lukostrelecký klub Žilina13971000050veteráni 2
10095BRASOVÁ Iveta1961Lukostrelecký klub Žilina13981000051veteráni 2
10106BRIŠ Roman1984Lukostrelecký klub Žilina2030dospelí
10117BUČEK Filip Sebastián2006Lukostrelecký klub Žilina2031kadeti
10128BUŽEK Branislav1980Lukostrelecký klub Žilina1600dospelí
10139CILLER Tibor1963Lukostrelecký klub Žilina1359veteráni
101410ČERMANOVÁ Katarína2004Lukostrelecký klub Žilina2032kadeti
101511ČERMANOVÁ Michaela2006Lukostrelecký klub Žilina2033kadeti
101612GARČÁR Šimon Daniel2006Lukostrelecký klub Žilina1845kadeti
101713GŘEŠEK Marek2002Lukostrelecký klub Žilina1594juniori
101814HUDEC Jakub2007Lukostrelecký klub Žilina2035deti do 14 rokov
101915HUDEC Martin1978Lukostrelecký klub Žilina2036dospelí
102016KADÍK Emil2009Lukostrelecký klub Žilina1595deti do 12 rokov
102117KALABUS Dominik1990Lukostrelecký klub Žilina2137dospelí
102218KARKÓ Samuel2004Lukostrelecký klub Žilina15901000085kadeti
102319KLANDUCHOVÁ Miroslava1984Lukostrelecký klub Žilina1735dospelí
102420KOKAVCOVÁ Diana2008Lukostrelecký klub Žilina1597deti do 14 rokov
102521LADŇÁK Jakub2007Lukostrelecký klub Žilina1883deti do 14 rokov
102622LADŇÁK Matej2004Lukostrelecký klub Žilina1882kadeti
102723LAZAR Pavol1970Lukostrelecký klub Žilina1603veteráni
102824LAZAR Samuel2002Lukostrelecký klub Žilina1596juniori
102925MARČIŠOVÁ Janka2009Lukostrelecký klub Žilina2193deti do 12 rokov
103026MICHÁLEK Jakub2005Lukostrelecký klub Žilina1592kadeti
103127MICHÁLEK Samuel2008Lukostrelecký klub Žilina1591deti do 14 rokov
103228MICHÁLKOVÁ Zuzana1977Lukostrelecký klub Žilina1593dospelí
103329MINDEKOVÁ Bianca2002Lukostrelecký klub Žilina2037juniori
103430MINTÁL Richard2004Lukostrelecký klub Žilina1598kadeti
103531NEDELJAK Jakub1994Lukostrelecký klub Žilina2038dospelí
103632PERINA Matej1991Lukostrelecký klub Žilina1847dospelí
103733PLAVÝ František1981Lukostrelecký klub Žilina14041000075dospelí
103834POBIJÁK Marek2003Lukostrelecký klub Žilina16091000086juniori
103935POBIJÁK Miroslav1973Lukostrelecký klub Žilina1399dospelí
104036REMENEC Juraj1981Lukostrelecký klub Žilina1601dospelí
104137ROČIAK Matej2001Lukostrelecký klub Žilina1405juniori
104238SCHMIESTER Alfréd1969Lukostrelecký klub Žilina1842veteráni
104339SCHMIESTEROVÁ Kamila2005Lukostrelecký klub Žilina1843kadeti
104440SCHMIESTEROVÁ Martina2002Lukostrelecký klub Žilina1844juniori
104541SIBILA Andrej2003Lukostrelecký klub Žilina1607juniori
104642SIBILA Juraj1976Lukostrelecký klub Žilina1608dospelí
104743SOPČÁK Alexej2006Lukostrelecký klub Žilina1848kadeti
104844ŠÍPOŠOVÁ Ľubica2000Lukostrelecký klub Žilina1886dospelí
104945ŠURIMA Róbert1975Lukostrelecký klub Žilina2078dospelí
105046ŠURIMOVÁ Zuzana2008Lukostrelecký klub Žilina2034deti do 14 rokov
105147VALCHARČIAK Tomáš2002Lukostrelecký klub Žilina1409juniori
105248VITKAIYOVÁ Zuzana1970Lukostrelecký klub Žilina1602veteráni
105349WOHLMUTH Adrián2004Lukostrelecký klub Žilina1887kadeti
10541CINGEL Michal1982Lukostrelecký oddiel Malinovo1946dospelí
10552DROBENOVÁ Emma2003Lukostrelecký oddiel Malinovo1386juniori
10563KLČOVÁ Nicol2001Lukostrelecký oddiel Malinovo1606juniori
10574KLČOVÁ Sofia2005Lukostrelecký oddiel Malinovo1778kadeti
10585KOVÁCS Ivan2003Lukostrelecký oddiel Malinovo1383juniori
10596KOVÁCSOVÁ Karin2001Lukostrelecký oddiel Malinovo1604juniori
10607SOJKOVÁ Nina2004Lukostrelecký oddiel Malinovo1605kadeti
10618VÁCLAV Lukáš2000Lukostrelecký oddiel Malinovo1387dospelí
10621DRDÁKOVÁ Klára2002Lusien Archery1634juniori
10632JAHVODKA Adrián2005Lusien Archery1635kadeti
10643KOCIAN Stanislav1974Lusien Archery1401dospelí
10654MACÁŠ Dávid1998Lusien Archery1617dospelí
10665MACHÚT Vladimír1983Lusien Archery1721dospelí
10676RIHA Lukáš1988Lusien Archery1637dospelí
10687VEDEJ Branislav1969Lusien Archery1723veteráni
10698VOJTAŠÁKOVÁ Lenka1991Lusien Archery1724dospelí
10701BADOVSKÝ Benjamín2004Mestský športový klub Kežmarok LO1664kadeti
10712BADOVSKÝ Nikolas2011Mestský športový klub Kežmarok LO2371deti do 10 rokov
10723BADOVSKÝ Samuel2004Mestský športový klub Kežmarok LO1663kadeti
10734BAFIA Adam2005Mestský športový klub Kežmarok LO1473kadeti
10745BALÁŽ Stanislav1999Mestský športový klub Kežmarok LO1230dospelí
10756BARČÁK Michal2007Mestský športový klub Kežmarok LO1850deti do 14 rokov
10767BEREŠÍK Matej2000Mestský športový klub Kežmarok LO17291000065dospelí
10778BESKYD Boris2006Mestský športový klub Kežmarok LO2058kadeti
10789BESKYD Ladislav1977Mestský športový klub Kežmarok LO2059dospelí
107910BOMBUŠKÁR Michal1984Mestský športový klub Kežmarok LO167dospelí
108011BOMBUŠKÁR Milan1955Mestský športový klub Kežmarok LO170veteráni 2
108112BRUTVAN Marek1972Mestský športový klub Kežmarok LO1151dospelí
108213BUBLÍK Juraj2001Mestský športový klub Kežmarok LO1283juniori
108314ČIKOVSKÝ Henrich2008Mestský športový klub Kežmarok LO2301deti do 14 rokov
108415DINHOVÁ Simona2006Mestský športový klub Kežmarok LO1756kadeti
108516DORIČ Martin1963Mestský športový klub Kežmarok LO1558veteráni
108617DUDEKOVÁ Michaela2005Mestský športový klub Kežmarok LO1394kadeti
108718DULOVIČ Adam2006Mestský športový klub Kežmarok LO1646kadeti
108819FALTINOVÁ Dominika2009Mestský športový klub Kežmarok LO2302deti do 12 rokov
108920GALLIK Milan1975Mestský športový klub Kežmarok LO1094dospelí
109021GALOVIČ Denis2004Mestský športový klub Kežmarok LO1660kadeti
109122GNEBUS Peter2008Mestský športový klub Kežmarok LO1851deti do 14 rokov
109223GONTKOVIČ Maximilián2000Mestský športový klub Kežmarok LO1553dospelí
109324HAZUCHA Oliver2007Mestský športový klub Kežmarok LO2154deti do 14 rokov
109425HISEM Jakub2009Mestský športový klub Kežmarok LO1852deti do 12 rokov
109526HORANSKÁ Marcela1969Mestský športový klub Kežmarok LO1054veteráni
109627HOVANČÁK Dušan1973Mestský športový klub Kežmarok LO1231dospelí
109728JANEKOVÁ Eva1985Mestský športový klub Kežmarok LO1853dospelí
109829JANÍK Filip2004Mestský športový klub Kežmarok LO1219kadeti
109930JUHÁSOVÁ Kristína2008Mestský športový klub Kežmarok LO2061deti do 14 rokov
110031JUHÁSOVÁ Veronika1989Mestský športový klub Kežmarok LO2129dospelí
110132JUSKO Marcel1974Mestský športový klub Kežmarok LO2328dospelí
110233JUSKO Maximilián2011Mestský športový klub Kežmarok LO2327deti do 10 rokov
110334KAŠIAK Milan1977Mestský športový klub Kežmarok LO1559dospelí
110435KINIK Peter1986Mestský športový klub Kežmarok LO521dospelí
110536KLEIN Jaroslav1975Mestský športový klub Kežmarok LO686dospelí
110637KLEINOVÁ Nina2000Mestský športový klub Kežmarok LO643dospelí
110738KOBZA Martin1997Mestský športový klub Kežmarok LO664dospelí
110839KOCÁN Filip2011Mestský športový klub Kežmarok LO2151deti do 10 rokov
110940KOCÁN Ľubomír1974Mestský športový klub Kežmarok LO2283dospelí
111041KOČI Juraj1956Mestský športový klub Kežmarok LO18651000003veteráni 2
111142KORSCH Ladislav1960Mestský športový klub Kežmarok LO1329veteráni 2
111243KRASUĽA Ján2006Mestský športový klub Kežmarok LO2072kadeti
111344KRASUĽA Marcel1977Mestský športový klub Kežmarok LO2277dospelí
111445KRASUĽOVÁ Paulína1978Mestský športový klub Kežmarok LO2278dospelí
111546KRASUĽOVÁ Sofia2004Mestský športový klub Kežmarok LO2130kadeti
111647KRUPPOVÁ Petra2001Mestský športový klub Kežmarok LO1645juniori
111748KUBÍK Peter1979Mestský športový klub Kežmarok LO1247dospelí
111849KUBÍKOVÁ Petra2009Mestský športový klub Kežmarok LO2062deti do 12 rokov
111950KUBOŠIOVÁ Zuzana1975Mestský športový klub Kežmarok LO2060dospelí
112051KURŇAVA Dominik2005Mestský športový klub Kežmarok LO1855kadeti
112152MAČÁK Denis1994Mestský športový klub Kežmarok LO1148dospelí
112253MAČÁKOVÁ Alena1965Mestský športový klub Kežmarok LO1235veteráni
112354MAJERČÁK Vladimír1978Mestský športový klub Kežmarok LO110dospelí
112455MAJERČÁK Vladimír st.1950Mestský športový klub Kežmarok LO111veteráni 2
112556MAREČÁK Marian1972Mestský športový klub Kežmarok LO726dospelí
112657MAŠLONKA Branislav2008Mestský športový klub Kežmarok LO2329deti do 14 rokov
112758MAŤAŠ Daniel2006Mestský športový klub Kežmarok LO1856kadeti
112859MAŤAŠ Radoslav1977Mestský športový klub Kežmarok LO1965dospelí
112960MATI Marián1958Mestský športový klub Kežmarok LO18661000006veteráni 2
113061MIZDOŠOVÁ Zinayida1979Mestský športový klub Kežmarok LO1468dospelí
113162MODLA Vladimír2005Mestský športový klub Kežmarok LO2063kadeti
113263MOJSEJ Norbert1971Mestský športový klub Kežmarok LO1478veteráni
113364MRAVČÁK Filip2010Mestský športový klub Kežmarok LO2255deti do 12 rokov
113465MRAVČÁK Matúš2013Mestský športový klub Kežmarok LO2331deti do 10 rokov
113566MRAVČÁK Rastislav1973Mestský športový klub Kežmarok LO2330dospelí
113667MUŠKÁT Šimon2009Mestský športový klub Kežmarok LO2300deti do 12 rokov
113768NOVÁK Ján1967Mestský športový klub Kežmarok LO1964veteráni
113869NOVÁKOVÁ Michaela1991Mestský športový klub Kežmarok LO1963dospelí
113970NOVOTNÝ Patrik1972Mestský športový klub Kežmarok LO1257dospelí
114071ONDRIK Ladislav1978Mestský športový klub Kežmarok LO2307dospelí
114172ONDRIK Ladislav2009Mestský športový klub Kežmarok LO2308deti do 12 rokov
114273ONDRIKOVÁ Jaroslava1983Mestský športový klub Kežmarok LO2309dospelí
114374OROLIN Oliver2003Mestský športový klub Kežmarok LO1551juniori
114475Pajpach František1967Mestský športový klub Kežmarok LO2152veteráni
114576PASHCHENKOVÁ Diana1998Mestský športový klub Kežmarok LO1467dospelí
114677PATTERMANN Alex2004Mestský športový klub Kežmarok LO1638kadeti
114778PAVLIČKO Vladimír1975Mestský športový klub Kežmarok LO1469dospelí
114879PAVLÍK Jozef1961Mestský športový klub Kežmarok LO1055veteráni 2
114980PETLÁN Adam2009Mestský športový klub Kežmarok LO2285deti do 12 rokov
115081PETLÁN Radek1975Mestský športový klub Kežmarok LO2150dospelí
115182PETLÁNOVÁ Nina2006Mestský športový klub Kežmarok LO2299kadeti
115283PLUTA Rastislav2007Mestský športový klub Kežmarok LO2064deti do 14 rokov
115384PODOLINSKÝ Marcel1988Mestský športový klub Kežmarok LO2065dospelí
115485POLÁK Ľuboš2009Mestský športový klub Kežmarok LO1966deti do 12 rokov
115586POLAK Radovan2005Mestský športový klub Kežmarok LO1854kadeti
115687RIČOVSKÁ Simona2005Mestský športový klub Kežmarok LO1552kadeti
115788ROŠKO Martin1972Mestský športový klub Kežmarok LO2066dospelí
115889SABOVÁ Ráchel1998Mestský športový klub Kežmarok LO1554dospelí
115990SEKELSKÁ Karolína2008Mestský športový klub Kežmarok LO2256deti do 14 rokov
116091SEMAŇÁK Jozef1980Mestský športový klub Kežmarok LO2332dospelí
116192SLOVÍK Teodor Patrik2009Mestský športový klub Kežmarok LO1472deti do 12 rokov
116293STARIGAZDA Matúš2008Mestský športový klub Kežmarok LO1647deti do 14 rokov
116394STARIGAZDA Michal2010Mestský športový klub Kežmarok LO1846deti do 12 rokov
116495SVETLÍK Pavel1954Mestský športový klub Kežmarok LO380veteráni 2
116596SZABÓ Dezidér1961Mestský športový klub Kežmarok LO18671000010veteráni 2
116697ŠILON Ján1997Mestský športový klub Kežmarok LO2262dospelí
116798ŠILON Sebastián2004Mestský športový klub Kežmarok LO1154kadeti
116899ŠILONOVÁ Ingrid1975Mestský športový klub Kežmarok LO519dospelí
1169100ŠIMO Filip2002Mestský športový klub Kežmarok LO1284juniori
1170101ŠIMO Ivan1967Mestský športový klub Kežmarok LO115veteráni
1171102ŠIMO Marko2007Mestský športový klub Kežmarok LO2224deti do 14 rokov
1172103ŠIMOVÁ Bianka2007Mestský športový klub Kežmarok LO1857deti do 14 rokov
1173104ŠLEBODA Tomáš2008Mestský športový klub Kežmarok LO2304deti do 14 rokov
1174105ŠOLTÝSOVÁ Tatiana1995Mestský športový klub Kežmarok LO861dospelí
1175106VAĽO Jaroslav1971Mestský športový klub Kežmarok LO1758veteráni
1176107VAĽOVÁ Sandra2006Mestský športový klub Kežmarok LO1659kadeti
1177108VOLF Ivan1987Mestský športový klub Kežmarok LO2306dospelí
1178109ZAKOPIAN Juraj2007Mestský športový klub Kežmarok LO2067deti do 14 rokov
1179110ZBOINSKÁ Kristína2001Mestský športový klub Kežmarok LO1648juniori
1180111ZBOINSKÝ Matúš2004Mestský športový klub Kežmarok LO1221kadeti
1181112ZEMAN Rastislav1972Mestský športový klub Kežmarok LO2284dospelí
1182113ZEMAN Samuel2006Mestský športový klub Kežmarok LO2225kadeti
1183114ZUBAL Eduard1981Mestský športový klub Kežmarok LO1916dospelí
11841BOBOK Juraj1975MŠK Kežmarok1168dospelí
11852DIŇA Dominik2002MŠK Kežmarok688juniori
11863DUDŽÁKOVÁ Klaudia1994MŠK Kežmarok1152dospelí
11874ELIŽER Tomáš1981MŠK Kežmarok1150dospelí
11885GIBALA Matúš2003MŠK Kežmarok1471juniori
11896GREGOR Michal1979MŠK Kežmarok857dospelí
11907HORANSKÁ Radka1999MŠK Kežmarok1153dospelí
11918HORNÍK - GALIEVA Gulia1981MŠK Kežmarok1477dospelí
11929HORNÍK Ján2006MŠK Kežmarok1476kadeti
119310JEFANOV Viktor1973MŠK Kežmarok1147dospelí
119411JEFANOVOVÁ Ivana2002MŠK Kežmarok1145juniori
119512JEFANOVOVÁ Viktória2000MŠK Kežmarok1146dospelí
119613KAMENICKÝ Daniel2002MŠK Kežmarok1328juniori
119714KRAJČÍRIK Ivan1981MŠK Kežmarok1169dospelí
119815LIPTÁK Marek2004MŠK Kežmarok1728kadeti
119916MAJERČÁK Ján2004MŠK Kežmarok1330kadeti
120017MAJERČÁK Vladimír najml.2000MŠK Kežmarok642dospelí
120118NOVOTNÝ Jakub2004MŠK Kežmarok1246kadeti
120219ORAVCOVÁ Timea1997MŠK Kežmarok1167dospelí
120320PAŠTEKA Jakub2005MŠK Kežmarok1465kadeti
120421PAŠTEKOVÁ Zuzana1980MŠK Kežmarok1466dospelí
120522PAVLÍKOVÁ Lenka1987MŠK Kežmarok1056dospelí
120623PIJÁK Stanislav1951MŠK Kežmarok1096veteráni 2
120724ŠILON Ján1997MŠK Kežmarok623dospelí
120825ŠMINDÁK Ľubomír1989MŠK Kežmarok1470dospelí
120926ŠROMOVSKÝ Jozef st.1970MŠK Kežmarok639veteráni
121027ŠTEFANKA Martin1997MŠK Kežmarok862dospelí
121128ŤAŽKÝ Alexander1995MŠK Kežmarok676dospelí
121229TVRDÁ Kamila1995MŠK Kežmarok1149dospelí
121330VYŠŇOVSKÝ Adrián2002MŠK Kežmarok1335juniori
121431ZUBAL Juraj1987MŠK Kežmarok1507dospelí
121532ŽIVICKÝ Juraj2002MŠK Kežmarok1009juniori
121633ŽIVICKÝ Radoslav2002MŠK Kežmarok1010juniori
12171KOCOUREK Bohumil1947OZ tradicionálnej lukostreľby Legolas13541000049veteráni 2
12182RÉDEY Zuzana1975OZ tradicionálnej lukostreľby Legolas1353dospelí
12193SZÁRAZ Attila1971OZ tradicionálnej lukostreľby Legolas954veteráni
12201BOŽENÍK Ľubor2003Pro Eberhard - LO Malinovo1385juniori
12212DROBENA Alex2008Pro Eberhard - LO Malinovo1667deti do 14 rokov
12223HAŠKO Jakub2006Pro Eberhard - LO Malinovo1389kadeti
12234JAKEŠ Richard1999Pro Eberhard - LO Malinovo1314dospelí
12245JAKUBČO Marko2004Pro Eberhard - LO Malinovo1669kadeti
12256KISLER Erik2001Pro Eberhard - LO Malinovo1357juniori
12267MURÁNYI Teo2003Pro Eberhard - LO Malinovo1384juniori
12278SUTTON Haden1978Pro Eberhard - LO Malinovo1313dospelí
12289SZIGL Andrej2001Pro Eberhard - LO Malinovo1388juniori
122910ŠUBIN Martin2001Pro Eberhard - LO Malinovo13161000040juniori
12301BELICZA Matej1999Red Arrows Poprad1858dospelí
12312DOBISOVÁ Daniela2004Red Arrows Poprad2204kadeti
12323DZADÍK Samuel2007Red Arrows Poprad1642deti do 14 rokov
12334GOLDBACH Nikolas2004Red Arrows Poprad1859kadeti
12345HABAJ Ivan1974Red Arrows Poprad1289dospelí
12356HABAJ Jakub2002Red Arrows Poprad1226juniori
12367HÖGEROVÁ Michaela2009Red Arrows Poprad2006deti do 12 rokov
12378HONČÁR Roman2007Red Arrows Poprad2287deti do 14 rokov
12389HUDECOVÁ Petra2003Red Arrows Poprad1542juniori
123910IVAN Dávid2000Red Arrows Poprad1285dospelí
124011IVAN Denis2006Red Arrows Poprad1286kadeti
124112MARHEVKOVÁ Katarína2008Red Arrows Poprad2007deti do 14 rokov
124213PITKA KESTER Patrik2001Red Arrows Poprad1643juniori
124314SCHINDLER Vlastimil1979Red Arrows Poprad1572dospelí
124415SCHINDLEROVÁ Miroslava1981Red Arrows Poprad2008dospelí
124516SCHINDLEROVÁ Sarah2006Red Arrows Poprad1541kadeti
124617SLEBODNÍKOVÁ Katarína2001Red Arrows Poprad2205juniori
124718SONOGA Marek1974Red Arrows Poprad2286dospelí
124819SONOGA Natan2005Red Arrows Poprad2153kadeti
124920SZABOVÁ Viktória2001Red Arrows Poprad2009juniori
125021ŠTEFAŇÁK Marek1974Red Arrows Poprad1282dospelí
125122ŠTEFAŇÁK Tomáš2001Red Arrows Poprad1224juniori
125223ŽONDA Matúš2005Red Arrows Poprad1540kadeti
125324ŽONDA Šimon2010Red Arrows Poprad2321deti do 12 rokov
12541ADAMOV Adam2009Reflex Žilina1906deti do 12 rokov
12552BEKE Matúš2009Reflex Žilina2108deti do 12 rokov
12563BRESTOVANSKÝ Alexej2006Reflex Žilina2010kadeti
12574CEBECAUER Boris2008Reflex Žilina1907deti do 14 rokov
12585DRDÁKOVÁ Kristína2001Reflex Žilina1618juniori
12596DRUSKA Bohuš1972Reflex Žilina2011dospelí
12607DRUSKOVÁ Katarína1981Reflex Žilina2012dospelí
12618DRUSKOVÁ Kristína2005Reflex Žilina1771kadeti
12629DRUSKOVÁ Viktória2009Reflex Žilina2270deti do 12 rokov
126310FAŠANOKOVÁ Natália1999Reflex Žilina2271dospelí
126411FILIP Ján1960Reflex Žilina1871veteráni 2
126512FIŤMA Dominik2008Reflex Žilina2013deti do 14 rokov
126613FIŤMA Tobias2009Reflex Žilina1934deti do 12 rokov
126714FIŤMOVÁ Ivana1975Reflex Žilina1872dospelí
126815GÁBRIŠ Michal2010Reflex Žilina2110deti do 12 rokov
12691GALADÍK Michal1990REFLEX Žilina1400dospelí
12701GÁLIK Roman1972Reflex Žilina2272dospelí
12712GÁLIK Samuel2005Reflex Žilina2273kadeti
12723GAŽO Filip2005Reflex Žilina2109kadeti
12734HABRÚN Michal1981Reflex Žilina1812dospelí
12745HANULIAK Ján1972Reflex Žilina1403dospelí
12756HANULIAK Ján Jakub2000Reflex Žilina16111000084dospelí
12767HANULIAK Šimon2006Reflex Žilina2185kadeti
12778HANULIAKOVÁ Veronika2009Reflex Žilina1612deti do 12 rokov
12789HANULIAKOVÁ Viera1973Reflex Žilina1573dospelí
127910HVOLKA Filip2008Reflex Žilina1614deti do 14 rokov
128011HVOLKOVÁ Zdenka2004Reflex Žilina1613kadeti
128112JAKUBOVÁ Magdaléna2006Reflex Žilina1785kadeti
128213JAKUBOVÁ Petra1976Reflex Žilina2014dospelí
128314KADNÁR Jakub2006Reflex Žilina1908kadeti
128415KADNÁROVÁ Dana1974Reflex Žilina2015dospelí
128516KAJABA Jozef1976Reflex Žilina1935dospelí
128617KAPUSTA Ľubomír1961Reflex Žilina1556veteráni 2
128718KIŠŠIMON Michal1981Reflex Žilina1849dospelí
128819KMECÍKOVÁ Kristína2001Reflex Žilina1636juniori
128920KOČUTA Ondrej2002Reflex Žilina2279juniori
129021KOČUTOVÁ Lucia2005Reflex Žilina1775kadeti
129122KOČUTOVÁ Petra1973Reflex Žilina2016dospelí
129223KRÁTKA Alena1982Reflex Žilina1936dospelí
129324KRÁTKY Jakub2008Reflex Žilina1937deti do 14 rokov
129425KRUŽEL Miroslav1982Reflex Žilina2280dospelí
129526KRUŽEL Teodor2011Reflex Žilina2274deti do 10 rokov
129627KUBÁŇOVÁ Sofia2004Reflex Žilina2017kadeti
129728KÚDELČÍK Ján2005Reflex Žilina1772kadeti
129829KÚDELČÍK Jozef1975Reflex Žilina1938dospelí
129930KÚDELČÍKOVÁ Mária1977Reflex Žilina1976dospelí
130031KUCHÁR Matej2008Reflex Žilina2240deti do 14 rokov
130132KUCHÁROVÁ Dana1975Reflex Žilina2239dospelí
130233LAZAROVÁ Terézia2010Reflex Žilina1939deti do 12 rokov
130334LOKAJOVÁ Aneta2002Reflex Žilina2243juniori
130435MAČUGOVÁ Andrea1973Reflex Žilina2019dospelí
13051MAJERČIAK Aurel1999REFLEX Žilina1408dospelí
13062MALÝ Matúš2007REFLEX Žilina1720deti do 14 rokov
13073MALÝ Michal1977REFLEX Žilina1719dospelí
13084MAREC Miloš2002REFLEX Žilina1407juniori
13091MITRINGOVÁ Anna1949Reflex Žilina1811veteráni 2
13102MOLNÁR Štefan1991Reflex Žilina1632dospelí
13113NOVOTNÁ Ema2005Reflex Žilina2180kadeti
13124PAGÁČIK Filip2006Reflex Žilina1655kadeti
13135PAGÁČIK Juraj1982Reflex Žilina1731000087dospelí
13146PAGÁČIK Peter1954Reflex Žilina1721000089veteráni 2
13157PAGÁČIK Peter ml.2006Reflex Žilina16541000088kadeti
13168PAGÁČIKOVÁ Júlia1953Reflex Žilina2169veteráni 2
13179PASTOREK Peter2001Reflex Žilina1718juniori
131810PETRÁŇ Karel1968Reflex Žilina1616veteráni
131911PETRÁŇOVÁ Alžbeta2004Reflex Žilina1615kadeti
132012POBIJÁK Daniel2006Reflex Žilina16101000083kadeti
132113POLIAK Ján Viktor2008Reflex Žilina2275deti do 14 rokov
132214PRAŽENICA Ján1970Reflex Žilina1633veteráni
13231SMEJKAL Jozef1952REFLEX Žilina1402veteráni 2
13241ŠČEPKOVÁ Lucia2010Reflex Žilina1940deti do 12 rokov
13252ŠČEPKOVÁ Zdenka1982Reflex Žilina2181dospelí
13263ŠČERBÁK Miroslav1976Reflex Žilina2182dospelí
13274ŠČERBÁKOVÁ Diana2010Reflex Žilina2020deti do 12 rokov
13285ŠČERBÁKOVÁ Eva1976Reflex Žilina2021dospelí
13296ŠČERBÁKOVÁ Sofia2006Reflex Žilina1810kadeti
13307ŠIMANSKÁ Ivana1984Reflex Žilina2183dospelí
13318ŠIMANSKÁ Nela2011Reflex Žilina2281deti do 10 rokov
13329ŠIMANSKÝ Miroslav1983Reflex Žilina2023dospelí
13331ŠKVAREKOVÁ Anna2002REFLEX Žilina1406juniori
13341ŠUTEK Adam2005Reflex Žilina1840kadeti
13352ŠUTEK Ján1972Reflex Žilina1841dospelí
13363TARJÁNYI Norbert1976Reflex Žilina1941dospelí
13374TARJÁNYI Peter2009Reflex Žilina1774deti do 12 rokov
13385URBÁNEK Milan1988Reflex Žilina1943dospelí
13396VALACH Samuel2002Reflex Žilina2241juniori
13407VAVROVÁ Ľubomíra1974Reflex Žilina1942dospelí
13418VEREŠ Maroš1996Reflex Žilina1944dospelí
13429ZAUŠKA Dávid2006Reflex Žilina2024kadeti
134310ZAUŠKA Kristián2010Reflex Žilina2184deti do 12 rokov
134411ZAUŠKA Marián1977Reflex Žilina2022dospelí
134512ZAUŠKOVÁ Miroslava1977Reflex Žilina2018dospelí
13461GANČÁR Miroslav1971Slávia UVLF Košice1000062veteráni
13472KONDÁŠOVÁ Darina1982Slávia UVLF Košice1140dospelí
13483KOŠÍK Miloslav1967Slávia UVLF Košice1000063veteráni
13494KOVÁČ Ľuboš1967Slávia UVLF Košice562veteráni
13505KUTNÝ Pavol1987Slávia UVLF Košice1232dospelí
13516ROZHOŇ Miloš1971Slávia UVLF Košice1000064veteráni
13527SOBOTA Vladimír1969Slávia UVLF Košice1549veteráni
13538ŠPAKOVÁ Zdenka1989Slávia UVLF Košice1139dospelí
13549ŠTOLFA Štefan1981Slávia UVLF Košice92dospelí
135510TOMAŠOVIČ Tomáš1984Slávia UVLF Košice1628dospelí
135611ŽILKA Peter1986Slávia UVLF Košice1240dospelí
13571ČURILLA Lukáš1981Spišský lukostrelecký klub2322dospelí
13582GETLÍK Jakub2010Spišský lukostrelecký klub2138deti do 12 rokov
13593HARČÁROVÁ Laura2008Spišský lukostrelecký klub1888deti do 14 rokov
13604KAKALEJČÍK Adam2009Spišský lukostrelecký klub2068deti do 12 rokov
13615KAMENICKÁ Karina2007Spišský lukostrelecký klub1889deti do 14 rokov
13626KAMENICKÝ Pavol1953Spišský lukostrelecký klub2071veteráni 2
13637KAMENICKÝ Radoslav2004Spišský lukostrelecký klub1621kadeti
13648KANDRA Adam2002Spišský lukostrelecký klub1327juniori
13659KRAJŇÁK Matej2007Spišský lukostrelecký klub2314deti do 14 rokov
136610MAJOROVÁ Sofia2005Spišský lukostrelecký klub1334kadeti
136711MARTINKO Ján1970Spišský lukostrelecký klub2251veteráni
136812MARTINKO Lukáš1999Spišský lukostrelecký klub1619dospelí
136913MARTINKOVÁ Katarína2000Spišský lukostrelecký klub1620dospelí
137014MASLOVIAK Jakub2010Spišský lukostrelecký klub2069deti do 12 rokov
137115MICHLÍK Dominik2004Spišský lukostrelecký klub2139kadeti
137216MICHLÍK Peter1970Spišský lukostrelecký klub1005veteráni
137317MICHLÍK Tomáš1997Spišský lukostrelecký klub1006dospelí
137418ONDÍK Sebastián2005Spišský lukostrelecký klub2094kadeti
137519PAČAN Martin2010Spišský lukostrelecký klub2323deti do 12 rokov
137620PIKLA Leonard2009Spišský lukostrelecký klub2095deti do 12 rokov
137721PISKO Samuel2003Spišský lukostrelecký klub1890juniori
137822PROCHAZKA Peter2005Spišský lukostrelecký klub2140kadeti
137923PROCHAZKA Šimon2002Spišský lukostrelecký klub2238juniori
138024SMIK Lukáš2002Spišský lukostrelecký klub1464juniori
138125SMOTRILA Adam2003Spišský lukostrelecký klub1891juniori
138226TOPOLIOVÁ Monika2006Spišský lukostrelecký klub1897kadeti
138327UHRÍNOVÁ Liliana2007Spišský lukostrelecký klub1896deti do 14 rokov
138428UHRINOVÁ Táňa2010Spišský lukostrelecký klub2324deti do 12 rokov
138529VARGOVÁ Dária2009Spišský lukostrelecký klub2326deti do 12 rokov
138630VARGOVÁ Sofia2007Spišský lukostrelecký klub2325deti do 14 rokov
13871BARTOŠOVÁ Lenka1983Sport Club Speed Arrows2124dospelí
13882BUZGOVÁ Júlia1978Sport Club Speed Arrows1760dospelí
13893HOLENDA Viliam2007Sport Club Speed Arrows1998deti do 14 rokov
13904HOLENDA Vladimír1976Sport Club Speed Arrows2057dospelí
13915HRIŇ Vladimír1984Sport Club Speed Arrows229dospelí
13926KAŠČÁK Peter1982Sport Club Speed Arrows490dospelí
13937KURAČKA Peter1978Sport Club Speed Arrows1967dospelí
13948LYOCSA Imrich1963Sport Club Speed Arrows95veteráni
13959PAVLÍK Marcel1975Sport Club Speed Arrows677dospelí
139610ŠANDL Karol1982Sport Club Speed Arrows1761dospelí
13971BEJTIC Róbert2005ŠK Orlík Sliač1676kadeti
13982BEJTIC Róbert1971ŠK Orlík Sliač2266veteráni
13993BRAŠEŇ Matej1990ŠK Orlík Sliač1564dospelí
14004BUČKO Jakub1994ŠK Orlík Sliač1623dospelí
14015ČABALA Milan2005ŠK Orlík Sliač1834kadeti
14026ČABALOVÁ Ema2003ŠK Orlík Sliač1948juniori
14037ČIERNIK Bohuš1953ŠK Orlík Sliač1901veteráni 2
14048ĎUROVIČ Ján2001ŠK Orlík Sliač1835juniori
14059FEDOR Adam2003ŠK Orlík Sliač1625juniori
140610FRAŇO Ivan1972ŠK Orlík Sliač1838dospelí
140711FRAŇOVÁ Jana1972ŠK Orlík Sliač1839dospelí
140812GÁBOR Miroslav2002ŠK Orlík Sliač1461juniori
140913GEORGIEV Ivan2005ŠK Orlík Sliač1725kadeti
141014HAMÁRY GUROVÁ Diana1990ŠK Orlík Sliač1158dospelí
141115HAMÁRY Tomáš1990ŠK Orlík Sliač1157dospelí
141216HORVÁTOVÁ Kristína2011ŠK Orlík Sliač2354deti do 10 rokov
141317CHABAN Erik2002ŠK Orlík Sliač1675juniori
141418JANTOŠ Daniel2007ŠK Orlík Sliač1947deti do 14 rokov
141519JEDLIČKA Boris1996ŠK Orlík Sliač2079dospelí
141620KMETÍKOVÁ Eliška2008ŠK Orlík Sliač2381deti do 14 rokov
141721KYSEĽ Jakub2007ŠK Orlík Sliač2202deti do 14 rokov
141822MALA Matej2005ŠK Orlík Sliač1462kadeti
141923MALÁ Sofia2005ŠK Orlík Sliač2126kadeti
142024MÁZOROVÁ Linda2009ŠK Orlík Sliač2231deti do 12 rokov
142125OROLÍN Matúš2003ŠK Orlík Sliač1757juniori
142226PIAROVÁ Frederika2002ŠK Orlík Sliač1622juniori
142327PONICKÝ Rastislav1989ŠK Orlík Sliač1563dospelí
142428POVAŽANEC Peter1994ŠK Orlík Sliač2080dospelí
142529PŠÍDA Ondrej1987ŠK Orlík Sliač1726dospelí
142630REPKA Ján1999ŠK Orlík Sliač1463dospelí
142731RYBÁR Matúš2003ŠK Orlík Sliač1837juniori
142832SÁDECKÁ Nella Alexandra2011ŠK Orlík Sliač2127deti do 10 rokov
142933SÁDECKÝ Marek1982ŠK Orlík Sliač2268dospelí
143034SÁDECKÝ Samuel Sebastián2007ŠK Orlík Sliač1836deti do 14 rokov
143135SZÚDOR Róbert1977ŠK Orlík Sliač2203dospelí
143236SZÚDOR Róbert2011ŠK Orlík Sliač2200deti do 10 rokov
143337ŠIAGI Igor1978ŠK Orlík Sliač2269dospelí
143438ŠIAGI Peter2007ŠK Orlík Sliač1624deti do 14 rokov
143539ŠTUBNIAK Ondrej1986ŠK Orlík Sliač1626dospelí
143640ŠULEK Pavol2009ŠK Orlík Sliač2201deti do 12 rokov
143741TEREMOVÁ Ivana2001ŠK Orlík Sliač1833juniori
143842VICIANOVÁ Daniela2006ŠK Orlík Sliač2056kadeti
143943VRTIELKA Samuel2004ŠK Orlík Sliač1832kadeti
14401ČUCHRÁČ Tomáš1990Školské stredisko športovej lukostreľby419dospelí
14412KOVAĽ Peter1960Školské stredisko športovej lukostreľby964veteráni 2
14423KUŠNÍR Martin1999Školské stredisko športovej lukostreľby2213dospelí
14434MICHAL Peter1998Školské stredisko športovej lukostreľby960dospelí
14445MYDLA Adam1991Školské stredisko športovej lukostreľby841dospelí
14456REISINGER Jaroslav1994Školské stredisko športovej lukostreľby543dospelí
14467REISINGER Marek1980Školské stredisko športovej lukostreľby181dospelí
14478SOCHA Luboš ml.1988Školské stredisko športovej lukostreľby232dospelí
14489SOCHA Luboš st.1962Školské stredisko športovej lukostreľby312veteráni
14491ANTLOVÁ Patrícia1987TJ AC Jasov - LO1040dospelí
14502CEHELNÍKOVÁ Kitti2000TJ AC Jasov - LO1034dospelí
14513GUMAN Marek1974TJ AC Jasov - LO843dospelí
14524GUMANOVÁ Anna2003TJ AC Jasov - LO1239juniori
14535HODERMARSKÁ Monika1978TJ AC Jasov - LO682dospelí
14546HOMZA Imrich1973TJ AC Jasov - LO1050dospelí
14557PECUCH Valentín1998TJ AC Jasov - LO1205dospelí
14568PODRACKÍ Marián2000TJ AC Jasov - LO708dospelí
14579SITARČÍKOVÁ Anna1980TJ AC Jasov - LO1204dospelí
145810ŽEMBA Jozef1993TJ AC Jasov - LO567dospelí
145911ŽEMBOVÁ Kristína1997TJ AC Jasov - LO602dospelí
14601BOROVSKÝ Peter1975TJ AC Jasov LO1914dospelí
14612BOROVSKÝ Viktor2007TJ AC Jasov LO1915deti do 14 rokov
14623BRAŠŠAN Štefan1976TJ AC Jasov LO1502dospelí
14634DUCHOŇ Juraj1995TJ AC Jasov LO404dospelí
14645DUCHOŇ Miroslav1991TJ AC Jasov LO405dospelí
14656HIRKO Matej2002TJ AC Jasov LO1644juniori
14667HIRKOVÁ Petra2006TJ AC Jasov LO2206kadeti
14678HOMZA Imrich ml.2000TJ AC Jasov LO1051dospelí
14689JASAŇ Samuel2001TJ AC Jasov LO1332juniori
146910KAPUTA Tibor1989TJ AC Jasov LO2083dospelí
147011KLEIN Kristián1996TJ AC Jasov LO953dospelí
147112NAGY Dominik1996TJ AC Jasov LO709dospelí
147213NAGY Pavol1985TJ AC Jasov LO210dospelí
147314NAGY Peter1985TJ AC Jasov LO211dospelí
147415SONNTAGOVÁ Klaudia1997TJ AC Jasov LO1331dospelí
147516SZEGEDI Adrian1997TJ AC Jasov LO844dospelí
147617ŠMELKO Matej1999TJ AC Jasov LO1560dospelí
147718TAKÁČ Tomáš1988TJ AC Jasov LO2367dospelí
147819ZBIHLEJ Peter1981TJ AC Jasov LO1370dospelí
14791DRINKA Peter1978TJ Slávia Právnik - LO1172dospelí
14802GAŽI Marína1985TJ Slávia Právnik - LO476dospelí
14813HLAVATÝ Rastislav1975TJ Slávia Právnik - LO1326dospelí
14824HRABÁNEK Martin2002TJ Slávia Právnik - LO1173juniori
14835HRABÁNKOVÁ Alenka1999TJ Slávia Právnik - LO1170dospelí
14846KONTŠEKOVÁ Oľga1984TJ Slávia Právnik - LO838dospelí
14857KOVÁČ Peter1963TJ Slávia Právnik - LO259veteráni
14868KOZMAL Michal1986TJ Slávia Právnik - LO1538dospelí
14879KRAJČI Andrea1983TJ Slávia Právnik - LO993dospelí
148810KREJČOVÁ Barbora1982TJ Slávia Právnik - LO1057dospelí
148911KUPCOVÁ Mária1977TJ Slávia Právnik - LO1171dospelí
149012KURIC Peter1973TJ Slávia Právnik - LO1303dospelí
149113MASARYK Tomáš1997TJ Slávia Právnik - LO1175dospelí
149214PERINAY Adam1999TJ Slávia Právnik - LO1430dospelí
149315PIKNOVÁ Gabriela1981TJ Slávia Právnik - LO1117dospelí
149416POLAKOVIČ Richard1972TJ Slávia Právnik - LO828dospelí
149517POLAKOVIČ Richard ml.1990TJ Slávia Právnik - LO920dospelí
149618ROHÁČEK Luboš1976TJ Slávia Právnik - LO1109dospelí
149719ŠTEFÁNEK Ján1953TJ Slávia Právnik - LO262veteráni 2
149820VALACHOVIČ Peter1978TJ Slávia Právnik - LO1176dospelí
14991BAGAR Oldřich1945TJ Slávia Právnik Bratislava LO28veteráni 2
15002BOJCÚN Miroslav1969TJ Slávia Právnik Bratislava LO308veteráni
15013DEBNÁR Bohuslav1955TJ Slávia Právnik Bratislava LO510veteráni 2
15024DUBČÁK Anton1945TJ Slávia Právnik Bratislava LO1267veteráni 2
15035DZURILLA Pavol1955TJ Slávia Právnik Bratislava LO763veteráni 2
15046GAJDZIK Peter1981TJ Slávia Právnik Bratislava LO1433dospelí
15057GALANDA Dušan2003TJ Slávia Právnik Bratislava LO1432juniori
15068HERCEG Erik2003TJ Slávia Právnik Bratislava LO1060juniori
15079HERCEG Miroslav1975TJ Slávia Právnik Bratislava LO697dospelí
150810JEŽÍK Jozef1977TJ Slávia Právnik Bratislava LO1106dospelí
150911KALOUS Ľuboš1967TJ Slávia Právnik Bratislava LO1174veteráni
151012KENDERA Gustáv1963TJ Slávia Právnik Bratislava LO1547veteráni
151113KLUČIAROVÁ Simona1990TJ Slávia Právnik Bratislava LO1298dospelí
151214KRAJČÍ Július1979TJ Slávia Právnik Bratislava LO994dospelí
151315KRÁTKY Pavel1957TJ Slávia Právnik Bratislava LO1784veteráni 2
151416KUČERA Valter1975TJ Slávia Právnik Bratislava LO1369dospelí
151517KUNDRIK Pavol1984TJ Slávia Právnik Bratislava LO1431dospelí
151618LAUKO Juraj1965TJ Slávia Právnik Bratislava LO459veteráni
151719LUČANIČ Ľudovít1959TJ Slávia Právnik Bratislava LO1136veteráni 2
151820MARČIŠOVÁ Miriam1976TJ Slávia Právnik Bratislava LO2179dospelí
151921MEŠŤÁNEK Eugen1952TJ Slávia Právnik Bratislava LO1662veteráni 2
152022NÉMET Richard1992TJ Slávia Právnik Bratislava LO2001dospelí
152123NÉMET Vojtech1970TJ Slávia Právnik Bratislava LO1809veteráni
152224PÁKOZDY Tamáš1990TJ Slávia Právnik Bratislava LO2002dospelí
152325PÁZMÁNY Peter1993TJ Slávia Právnik Bratislava LO2000dospelí
152426PIKNA Peter1982TJ Slávia Právnik Bratislava LO989dospelí
152527POLAKOVIČ Martin1990TJ Slávia Právnik Bratislava LO507dospelí
152628ŠIMKO Peter1953TJ Slávia Právnik Bratislava LO209veteráni 2
152729ŠTEFÁNKOVÁ Marta1952TJ Slávia Právnik Bratislava LO263veteráni 2
15281ČELJUSKA Peter1950TJ Slávia UVLF Košice LO100veteráni 2
15292FRAJT Milan1975TJ Slávia UVLF Košice LO1627dospelí
15303GROBÁR Jozef1977TJ Slávia UVLF Košice LO2366dospelí
15314GROBÁR Ľuboš1978TJ Slávia UVLF Košice LO2227dospelí
15325KAPITÁN Ivan1969TJ Slávia UVLF Košice LO1243veteráni
15336KAPITÁN Tibor1944TJ Slávia UVLF Košice LO1244veteráni 2
15347KEŠELÁK Oto1963TJ Slávia UVLF Košice LO98veteráni
15358KONDÁŠ Jaroslav1978TJ Slávia UVLF Košice LO1058dospelí
15369KÖROSSY Alexander1964TJ Slávia UVLF Košice LO936veteráni
153710KOVÁČ Ľuboš1967TJ Slávia UVLF Košice LO2195veteráni
153811KOŽÁR Jozef1972TJ Slávia UVLF Košice LO1550dospelí
153912MAJERČÍK Peter1964TJ Slávia UVLF Košice LO101veteráni
154013MIHOK František1998TJ Slávia UVLF Košice LO2199dospelí
154114URBAN Dávid2006TJ Slávia UVLF Košice LO2028kadeti
154215VASIĽ Pavol1962TJ Slávia UVLF Košice LO553veteráni
15431BOGÁROVÁ Adela2006TJ Sokol1922kadeti
15442HIRJAK Peter1960TJ Sokol1905veteráni 2
15453CHRASTINA Samuel1999TJ Sokol1923dospelí
15464KOVÁČ Filip2004TJ Sokol1927kadeti
15475KOVÁČ Ján1970TJ Sokol1924veteráni
15486KOVÁČ Rastislav1977TJ Sokol1925dospelí
15497KOVÁČ Rastislav2002TJ Sokol1926juniori
15508ŠÁLEK Vladimír1967TJ Sokol2120veteráni
15519ŠÁLEKOVÁ Ivana1971TJ Sokol2121veteráni
155210ŠÁLEKOVÁ Vladimíra1992TJ Sokol2122dospelí
15531ASTRABOVÁ Lenka1983VINEDI Svätý Jur1101dospelí
15542BÁNOVEC Peter1982VINEDI Svätý Jur917dospelí
15553BARAN Tomáš1991VINEDI Svätý Jur1185dospelí
15564BÚZAYOVÁ Anna1979VINEDI Svätý Jur895dospelí
15575DOSTÁLOVÁ Nikol1991VINEDI Svätý Jur1186dospelí
15586JASENSKÝ Michal1986VINEDI Svätý Jur1187dospelí
15597KRISTEĽ Martin1987VINEDI Svätý Jur1188dospelí
15608LACKOVIČ Martin1989VINEDI Svätý Jur1189dospelí
15619MIHÁLIK Branislav1987VINEDI Svätý Jur807dospelí
156210MIHÁLIK Tibor1957VINEDI Svätý Jur897veteráni 2
156311MICHEL Michal1989VINEDI Svätý Jur1190dospelí
156412PAJER Valter1981VINEDI Svätý Jur808dospelí
156513PRECÁK Juraj1982VINEDI Svätý Jur1191dospelí
156614SLAMOVÁ Diana1986VINEDI Svätý Jur1192dospelí
156715SLOBODA Igor1988VINEDI Svätý Jur902dospelí
156816VAŇO Michal1993VINEDI Svätý Jur751dospelí
156917VIDLIČKA Peter1990VINEDI Svätý Jur1104dospelí
157018ZUZKÁČOVÁ Zdenka1989VINEDI Svätý Jur1193dospelí
157119ŽITNÝ Adam1992VINEDI Svätý Jur903dospelí
15721DEGRO Filip2000X-Focus Prešov1453dospelí
15732FLEŠAR Martin1969X-Focus Prešov1447veteráni
15743GAĽA Miroslav1987X-Focus Prešov1448dospelí
15754GALLO Filip1997X-Focus Prešov1452dospelí
15765GUĽAŠA Daniel1997X-Focus Prešov1451dospelí
15776ILENČÍK Peter1982X-Focus Prešov1457dospelí
15787JALAKŠA Matúš1984X-Focus Prešov1000061dospelí
15798LEŠOVÁ Zuzana2000X-Focus Prešov1455dospelí
15809MIŽENKO Radko1976X-Focus Prešov1449dospelí
158110ORÍŠKOVÁ Dorotka2000X-Focus Prešov1458dospelí
158211POLÁKOVÁ Ema2002X-Focus Prešov1456juniori
158312TOMÁŠ Martin1981X-Focus Prešov1000060dospelí

V databáze sú členovia od roku 2013.
Zobrazení sú súčasní aj bývalí členovia SLZ.
Zobrazená je posledná evidovaná klubová príslušnosť.

Webdesign: František Kundracik